Firma » Biznes

Agencja TFC Mocna Wizerunkiem!

Agencja TFC Mocna Wizerunkiem!
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja Task Force Consulting została nagrodzona w ogólnopolskiej edycji prestiżowego konkursu „Mocni Wizerunkiem” za pomysł i realizację projektu społecznego „Kolorowe Boiska… czyli Szkolna Pierwsza Liga”.

Miło nam poinformować, że agencja Task Force Consulting została nagrodzona w ogólnopolskiej edycji prestiżowego konkursu „Mocni Wizerunkiem" za pomysł i realizację projektu społecznego „Kolorowe Boiska... czyli Szkolna Pierwsza Liga".

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

TFC zostało docenione, gdyż łącząc profesjonalizm i społeczne zaangażowanie wybiega poza standardowe działania public relations. Nagrody wręczono podczas jednego z największych wydarzeń branżowych - Kongresu PR.

Agencja od wielu lat angażuje się w działania o charakterze społecznym. Oprócz nagrodzonego programu „Kolorowe Boiska" TFC wraz z FFiL Śnieżka organizuje projekt „Dziecięcy świat w kolorach", którego celem jest stworzenie przyjaznych, barwnych wnętrz w szpitalach i oddziałach dziecięcych. Poza tym Agencja współpracowała między innymi z Fundacją La Strada, Fundacją Hospicjum to też Życie, Fundacją Fundusz Współpracy oraz Polską Akcją Humanitarną.
W 2009 roku Tatiana Mindewicz - Puacz, Prezes Zarządu założyła Fundację First zajmującą się profilaktykąi wspieraniem leczenia uzależnień oraz pomagającą osobom z grup zagrożonych wykluczeniem społecznym.

„Projekty społeczne to ważna ale przede wszystkim ulubiona część naszych działań. Sukces cieszy najbardziej, jeśli można się nim dzielić z innymi. Pomysł i wizja to dopiero początek drogi - mówi Tatiana Mindewicz - Puacz. Bez zaangażowania Partnera i wiary w sens działań społecznych nie udałoby nam się osiągnąć takiego efektu. Dlatego jestem niezmiernie wdzięczna FFiL Śnieżka, która uwierzyła w pomysł, całym sercem, zaangażowała się w jego realizację dając początek kolejnym naszym działaniom.

Więcej na www.tfc.com.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

p.wrona

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »