Technologie » Internet

Adgar ma kierownika sprzedaży usług przechowywania danych w swojej serwerowni

W listopadzie 2012 r. do zespołu Adgar Postępu Sp. z o.o. dołączył Mariusz Jeliński, który objął stanowisko kierownika sprzedaży usług związanych z outsourcingiem przechowywania danych w serwerowni firmy, oferującej najbardziej zaawansowaną infrastrukturę tego typu w Polsce.

Zatrudnienie doświadczonego specjalisty ma na celu promocję najwyższej światowej klasy serwerowni znajdującej się
w kompleksie biurowym Adgar także wśród firm, które nie wynajmują w nim powierzchni biurowej.

„Przechowywanie danych w serwerowni Adgar to doskonałe rozwiązanie nie tylko dla naszych najemców, ale dla wszystkich firm, którym zależy na racjonalizacji kosztów i zwiększonym bezpieczeństwie. Oferujemy infrastrukturę technologiczną o najwyższym standardzie bezpieczeństwa, z systemem zapasowego gromadzenia danych i okablowaniem strukturalnym
7 generacji. Co ważne – firmy, których biura znajdują się poza kompleksem Adgar, mogą korzystać z tej usługi bez konieczności przeprowadzki,”
– wyjaśnia Mariusz Jeliński, nowy kierownik sprzedaży usług związanych z serwerownią w firmie Adgar Postępu Sp. z o.o.

Mariusz Jeliński ma 12 lat doświadczenia w sprzedaży produktów i usług informatycznych. Zanim dołączył do zespołu Adgar Postępu Sp. z o.o., od 2011 r. pełnił funkcję regionalnego kierownika sprzedaży w LexisNexis Polska, gdzie odpowiadał za sprzedaż w regionie Polski centralnej. Wcześniej prowadził projekty związane z rozwojem sprzedaży produktów dedykowanych dla sektora finansowego oraz publicznego w Dasoft S.A. W latach 2006 – 2010 pełnił szereg kluczowych funkcji związanych ze sprzedażą do strategicznych klientów z Europy Środkowej i Wschodniej w firmie GTS Poland. Pracował również m. in. w Pro Futuro S.A., Netia S.A., Apexim S.A., gdzie zajmował się sprzedażą systemów ICT oraz software`u do administracji publicznej oraz sektora bankowego i ubezpieczeniowego.

Mariusz Jeliński jest absolwentem Wydziału Marketingu i Zarządzania Wyższej Szkoły Menedżerskiej w Warszawie. Prywatnie pasjonuje się łowiectwem oraz piłką nożną.

Centralna serwerownia w Adgar Plaza gwarantuje o wiele wyższy standard bezpieczeństwa danych niż jakikolwiek inny budynek biurowy w Warszawie. Jest monitorowana przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku z pomieszczeń ochrony, z pełną rejestracją obrazu, którego zapis jest następnie przechowywany przez 14 dni. W wyniku zastosowania unikalnego systemu podwójnej kontroli dostępu każdy, kto chce wejść do centralnej serwerowni, musi poddać się kontroli dostępu z wykorzystaniem czytnika kart oraz czytnika linii papilarnych. Inne, specjalne rozwiązania zastosowane w serwerowni Adgar Plaza w celu zapewnienia bezpieczeństwa obejmują System Sygnalizacji Włamania i Napadu, wysoki standard zabezpieczeń przeciwpożarowych, system wykrywania nieszczelności w systemie oraz zdalny dostęp chroniony loginem i hasłem.

Firma Adgar gwarantuje ponadto klimatyzację urządzeń IT, zapasowe źródła zasilania w energię elektryczną, w tym dwa generatory prądu i centralny UPS, jak również kontrolę temperatury i wilgotności, które są kluczowe dla właściwego funkcjonowania serwerowni i bezpieczeństwa przechowywanych informacji.

Kompleks biurowy Adgar zlokalizowany jest w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie, gdzie znajdują się siedziby wielu renomowanych polskich i międzynarodowych firm. Dogodna lokalizacja kompleksu na Mokotowie, przy ul. Postępu, w pobliżu Galerii Mokotów, zapewnia szybki dojazd z Adgar do międzynarodowego Portu Lotniczego im. Fryderyka Chopina (8 minut), centrum miasta (15 minut) oraz gwarantuje łatwy dostęp do komunikacji miejskiej.

Adgar Postępu Sp. z o.o., inwestor i deweloper obiektu, jest spółką córką Adgar Investments & Development Ltd., znanej i renomowanej międzynarodowej firmy działającej na rynkach nieruchomości, między innymi w Izraelu, Kanadzie, Belgii oraz Polsce.


Adgar Investments & Development Ltd. to spółka publiczna działająca w sektorze nieruchomości notowana na giełdzie papierów wartościowych w Tel Awiwie. Należy ona do Grupy Zur Shamir, jednego z wiodących holdingów działających w branży finansowej, ubezpieczeniowej i nieruchomości. W 1994 roku Grupa Zur Shamir kupiła firmę Adgar Investments & Development Ltd., a następnie przekształciła ją w wyspecjalizowaną spółkę działającą na rynku nieruchomości zarówno w Izraelu, jak i na rynkach międzynarodowych.

Firma Adgar Investments & Development Ltd. zarówno bezpośrednio, jak i za pomocą swoich przedstawicielstw, inwestuje w rentowne aktywa nieruchomościowe, głównie powierzchnie biurowe, zlokalizowane w Izraelu oraz za granicą. Firma działa na terenie Izraela, Kanady, Belgii i Polski. Obecnie spółka posiada 31 nieruchomości o łącznej powierzchni 305 000 m2.

W Polsce Adgar działa za pośrednictwem spółek córek o nazwach Adgar Postępu Sp. z o.o. oraz Adgar Poland Holdings Sp. z o.o. sp. k. Do projektów zrealizowanych przez firmę zalicza się projekty biurowe: Konstruktorska oraz Adgar Business Centre o łącznej powierzchni 19 200 m2 zlokalizowane w Warszawie. Obecnie firma jest zaangażowana w realizację najnowocześniejszego kompleksu biurowego w Warszawie, czyli Adgar Plaza o całkowitej powierzchni 27 000 m2, który łącznie z Adgar Business Centre tworzy kompleks Adgar wyposażony w wyjątkową infrastrukturę sprzyjającą pracy oraz rekreacji. Kompleks Adgar jest dogodnie usytuowany w centrum biznesowym w dzielnicy Mokotów.

Więcej informacji na temat kompleksu Adgar pod adresem: www.adgar.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Questia Sp. z o.o. Communications Management Consultants
http://www.questiapr.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »