Technologie » Fotografia

Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu

Redakcja serwisu SwiatObrazu.pl przygotowała cykl filmów szkoleniowych: "Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu".

Adobe Photoshop Lightroom to jedno z najbardziej wszechstronnych i złożonych narzędzi opracowanych z myślą o zaawansowanych fotoamatorach i zawodowych fotografach. Paradoksalnie - program jest stosunkowo słabo znany i niedoceniany. Cykl szkoleń filmowych "Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu" udowadnia, że Lightroom może stanowić główny element każdej cyfrowej ciemni - a w czasach, w których fotografia cyfrowa dominuje, organizacja i zarządzanie cyfrową ciemnią jest niezbędnym elementem warsztatu każdego fotografa.

Adobe Photoshop Lightroom to program bardzo obszerny i bogaty - nie można przedstawić jego możliwości w jednym szkoleniu. Dlatego w redakcji SwiatObrazu.pl powstał cykl filmów szkoleniowych: "Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu". Co ważne - każdy z odcinków kosztuje jedynie 99 zł (zawiera już podatek VAT i koszt przesyłki) i każdy z filmów można kupić zarówno osobno, jak i w abonamencie "12 wyjątkowych filmów szkoleniowych na 2011 rok".

Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu. Katalogowanie i zarządzanie zdjęciami
(http://www.swiatobrazu.pl/adobe-lightroom-kompletny-praktyczny-przewodnik-po-tajnikach-programu-katalogowanie-i-zarzadzanie-zd-25033.html)

Film przedstawiając zaawansowane mechanizmy organizowania, sortowania i segregowania dowolnych zbiorów zdjęć pokazuje, jak można zaoszczędzić setki godzin pracy, właściwie organizując swój cyfrowy magazyn.
 

Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu. Wyostrzanie, odszumianie oraz usuwanie wad optyki
(http://www.swiatobrazu.pl/adobe-lightroom-kompletny-praktyczny-przewodnik-po-tajnikach-programu-wyostrzanie-odszumianie-oraz-u-25036.html)

Autorzy filmu koncentrują się tym razem na możliwościach związanych z usuwaniem z fotografii usterek, które związane są ściśle z używanym aparatem i jego optyką - a więc szumów, nieostrości, dystorsji, aberracji i winietowania.


Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programu. Sztuka czerni i bieli
http://www.swiatobrazu.pl/adobe-lightroom-kompletny-praktyczny-przewodnik-po-tajnikach-programu-sztuka-czerni-i-bieli-25051.html

Fotografia czarno-biała od wielu lat często uważana jest za "szlachetniejszą" i pod wieloma względami lepszą od barwnych zdjęć odmianę sztuki fotograficznej. Niezależnie od prawdziwości tego twierdzenia należy zgodzić się, że dobrze wykonane zdjęcia czarno-białe niekiedy wręcz porażają swoją estetyką i siłą wyrazu. Adobe Lightroom, jak przystało na program o możliwościach obejmujących wszystkie najważniejsze aspekty fotografii cyfrowej pozwala na praktycznie nieograniczoną kreację przy obróbce zdjęć czarno-białych. Temu właśnie zagadnieniu w całości został poświęcony ten film.

 
"...ten program nie jest - wbrew obiegowej opinii - kolejną, nieco bardziej złożoną wywoływarką RAW'ów"

"Zdajemy sobie sprawę z dominującej pozycji Photoshopa i jemu podobnych aplikacji; możemy jednak z czystym sumieniem zaproponować wszystkim zainteresowanym realną alternatywę w postaci programu pod wieloma względami lepiej przystosowanemu do zaspokojenia specyficznych wymagań zawodowców i wymagających amatorów..."

Autorzy cyklu: Adobe Lightroom - kompletny praktyczny przewodnik po tajnikach programuCena:


99 zł - pojedynczy film

49 zł - w abonamencie 12 wyjątkowych filmów szkoleniowych na 2011 rok


W cenie Uczestnicy otrzymują:

1. Płytę DVD w formacie ".avi".
2. Cena zawiera koszt przesyłki na terenie Polski.

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

SObrazu

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »