Motoryzacja » Moto Serwis

ADVAN S.T. – najszybsza opona świata do SUV-ów od Yokohamy

ADVAN S.T. – najszybsza opona świata do SUV-ów od Yokohamy
Zobacz więcej zdjęć »
Yokohama jest obecnie jedynym producentem na świecie, który oferuje oponę ultra high performance do SUV-ów. Letnia seria ADVAN S.T. obejmuje wyłącznie opony z indeksem prędkości W (max. prędkość 270 km/h) oraz Y (max. prędkość 300 km/h).
ADVAN S.T. produkowany w maksymalnym rozmiarze 24 cali, jest oponą pierwszego wyposażenia w Mercedesie-AMG G Class (W463).

Letnia opona ADVAN S.T. została wyprodukowana specjalnie do nowej generacji SUV-ów klasy premium i SUV-ów tuningowanych. Aby spełnić wysokie wymagania kierowców tych pojazdów opony ADVAN S.T. gwarantują nie tylko przyjemność z jazdy i precyzję prowadzenia samochodu, ale również bezpieczeństwo dzięki większej przyczepności oraz krótkiej drodze hamowania na mokrej nawierzchni. ADVAN S.T. jest obecnie jedynym dostępnym na rynku modelem opon do SUV-ów z najwyższą klasą prędkości - do 300 km/h.

W produkcji ADVAN S.T. zastosowano:
• Specjalną mieszankę zapewniająca oponom dużą przyczepność i małą wrażliwość na temperaturę.
• Konstrukcję zaprojektowaną dla samochodów o dużej masie i wysokich osiągach wykorzystującą rozwiązania opracowane dla opon sportowych.
• Bieżnik w kształcie litery W z wielokierunkowymi rowkami oraz podwójnymi szerokimi żłobieniami centralnymi. Wielokierunkowe rowki w kształcie litery „W" pozwalają szybko usunąć wodę spod opony w celu zwiększenia jej przyczepności na mokrej nawierzchni. Podwójne szerokie żłobienia centralne gwarantują doskonałą reakcję układu kierowniczego i odpowiednie prowadzenia po linii prostej z dużą prędkością. W celu zmniejszenia narastania częstotliwości hałasu i zapewnienia cichej jazdy zaprojektowano 5 różnych rozmiarów bloku bieżnika.

Opony ADVAN S.T. są dostępne w rozmiarach od 235/65R17 do 305/35R24.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej http://www.yokohama-online.pl/.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »