Motoryzacja » Moto Serwis

Agencja Digital Sunset realizuje innowacyjną platformę dla Mitsubishi

Agencja Digital Sunset realizuje innowacyjną platformę dla Mitsubishi
Zobacz więcej zdjęć »
Klienci Mitsubishi mogą po raz w pierwszy w Polsce zarezerwować samochód przez Internet, a potem odebrać go z dość dużym rabatem. Innowacyjna platforma dedykowana modelowi Outlander 2.4 została stworzona przez agencję Digital Sunset.

Coraz częściej komunikacja marki wymaga innowacyjnych narzędzi i dodatkowego wsparcia eksperckiego, a także ułatwienia kontaktu z produktem. Właśnie na taką strategię postawiła firma Mitsubishi Motors Poland i postanowiła wyjść naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów oraz przed szeregi konkurencji. Od teraz klienci Mitsubishi mogą po raz w pierwszy w Polsce zarezerwować samochód przez Internet, a potem odebrać go w wybranym przez siebie miejscu, i to z dość dużym rabatem. Innowacyjna platforma dedykowana modelowi Outlander 2.4 www.outlander24.pl została stworzona przez agencję interaktywną Digital Sunset www.digitalsunset.pl. Jest to pierwsza tego typu realizacja w Polsce. Dodatkową korzyścią z rezerwacji samochodu online jest unikalny rabat tylko dla Internautów.

„Cieszymy się, że mieliśmy okazję współtworzyć ten innowacyjny projekt, który mam nadzieję zapoczątkuje kolejne nowatorskie rozwiązania w kwestii zakupu nowych aut przez Internet. Jest to bowiem wciąż nie wykorzystywany jeszcze kanał sprzedaży samochodów w Polsce ” – komentuje Jędrzej Basiński, dyrektor zarządzający Digital Sunset. „Praca nad serwisem dała nam wiele satysfakcji, bowiem bardzo dobrze czujemy się w projektach dla branży motoryzacyjnej.” – dodaje Basiński.

Celem projektu było wprowadzenie Outlandera 2.4 do sprzedaży internetowej oraz umożliwienie dokonywania rezerwacji wybranego modelu samochodu online. Agencji powierzono zaprojektowanie layoutu graficznego nowego serwisu marki Mitsubishi, a także oprogramowanie platformy rezerwacyjnej i przygotowanie kreacji linii kreatywnych GIF do promocji i komunikacji w mediach elektronicznych.

Szczegółowe case study z realizacji można znaleźć na stronie www.digitalsunset.pl/case-study

 

Background:

Współpraca agencji interaktywnej Digital Sunset z Mitsubishi Motors Poland (MMC Car Poland) – wyłącznym dystrybutorem samochodów marki Mitsubishi w Polsce, rozpoczęła się w 2009 roku.

W ramach współpracy agencja Digital Sunset jest odpowiedzialna za kompleksową produkcję materiałów promocyjnych i kreacji graficznych zarówno do Internetu (np. komplety kreacji GIF pod AdSense, grafiki reklamowe, mailingi, grafiki landingowe akcji promocyjnych, animacje flashowe). Dodatkowo współpracuje także z dealerami marki Mitsubishi w zakresie przygotowania spersonifikowanych kreacji reklamowych, plakatów, ulotek, folderów, banerów, minisajtów i stron landingowych.

 

---

Kontakt dla mediów

 

Marta Nowacka
New Business Manager
tel. 883 423 494
m.nowacka@digitalsunset.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Digital Sunset
http://digitalsunset.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »