Technologie » Komputery

AGIS Fire & Security optymalizuje procesy sprzedażowe i obsługę klienta z Microsoft Dynamics CRM

Projekt wdrożenia zrealizowała firma Intersys, specjalizująca się dostarczaniu i wdrażaniu aplikacji biznesowych Microsoft.

Firma AGIS Fire & Security, międzynarodowy dostawca rozwiązań w zakresie elektronicznych systemów zabezpieczeń, instalacji elektrycznych i rozwiązań do ochrony przeciwpożarowej, wdrożyła rozwiązanie Microsoft Dynamics CRM 2013 w celu usprawnienia procesów związanych ze sprzedażą, ofertowaniem, realizacją zleceń i pozyskiwaniem nowych klientów.

Microsoft Dynamics CRM został zintegrowany z funkcjonującym już w przedsiębiorstwie pakietem Microsoft Office 365 oraz systemem klasy ERP - BAAN, dzięki czemu jego użytkownicy zyskali łatwy dostęp do informacji o statusie klienta, liczbie faktur do zapłacenia oraz ich wartości. Ponadto firma Intersys dokonała optymalizacji systemu w zakresie obsługi procesu sprzedaży i wydajności pracy. Ściśle określone zostały automatycznie tworzące się zadania i terminy realizacji na poszczególnych etapach procesu. Poszczególne pola dostosowano również do konkretnych wymagań biznesu. W odpowiedzi na potrzeby firmy wprowadzono szereg funkcjonalności automatyzujących pracę handlowców poprzez m.in. tworzenie wielu szans sprzedaży (nadrzędnych i podrzędnych), wieloetapowe akceptacje szans sprzedaży, ofert i umów oraz graficzne tworzenie hierarchii organizacji klientów w postaci diagramów.

Microsoft Dynamics CRM 2013 przyczynił się do optymalizacji procesów związanych z zarządzaniem transakcjami sprzedażowymi i posprzedażowymi, stanowiąc narzędzie wspomagania tych procesów poprzez ich automatyzację. Co ważne, rozwiązanie pozwala na kontrolowanie realizacji projektów, ważne w podnoszeniu jakości obsługi klienta. Dzięki centralizacji danych w jednym systemie przedsiębiorstwo zyskało dostęp do spójnych informacji na temat klientów, zaś zabezpieczenie i kontrola modyfikacji kluczowych danych zapewniły pełne bezpieczeństwo zarówno firmie, jak i jej klientom.

„Microsoft Dynamics CRM systematyzuje informacje o klientach i dostarcza dane na temat ich zamówień, umożliwiając naszym pracownikom ich profesjonalną obsługę na najwyższym poziomie. System wspiera handlowców w całym procesie sprzedaży i pozwala im wykorzystywać pojawiające się okazje sprzedażowe. To zdecydowanie sprzyja rozwojowi naszego biznesu" - Stéphane Michaud, Dyrektor Sprzedaży Retail, AGIS Fire & Security.


***

Informacje o firmie:
Microsoft jest liderem branży nowych technologii - dostawcą produktów i usług dla konsumentów oraz klientów instytucjonalnych i komercyjnych. Wśród sztandarowych produktów oferowanych przez Microsoft jest system operacyjny Windows. Jego najnowsza wersja - Windows 8 to pierwszy w pełni dotykowy system operacyjny Windows, który działa na klasycznych komputerach, ale także urządzeniach z ekranami dotykowymi, w tym również na tabletach. Wraz z premierą Windows 8 Microsoft wprowadził na rynek również pierwszy komputer sygnowany własnym logo - Microsoft Surface. System operacyjny Windows dostępny jest również w wersjach na platformę mobilną - Windows Phone oraz platformę serwerową - Windows Server. Kluczową pozycję w portfolio Microsoftu zajmuje również Microsoft Office, powszechnie używany zestaw aplikacji wspierających komunikację i produktywność. Ponadto w ofercie spółki znajdują się również rozwiązania wspierające zarządzanie z rodziny Microsoft Dynamics.

Microsoft jest również liderem w zakresie rozwiązań dostarczanych w formie usług w modelu cloud computing, i jako jedyny dostawca posiada w pełni kompleksową ofertę zarówno aplikacji, infrastruktury, jak i platformy programistycznej w formie usług w chmurze obliczeniowej. Rozwiązania chmurowe oferowane przez Microsoft mogą być dostarczane klientom w modelu chmury publicznej, jak np. usługa Office 365 czy Windows Azure, ale również w modelach chmury prywatnej oraz hybrydowej, która jest połączeniem obu poprzednich modeli dostosowanym do potrzeb klienta.

Microsoft Corporation powstał w 1975 roku w USA, a polski oddział firmy istnieje od 1992 r. W swoich filiach na całym świecie Microsoft zatrudnia blisko 90 tys. specjalistów z różnych dziedzin, w tym ponad 300 osób w Polsce.

Zapraszamy do odwiedzenia polskiej strony firmy Microsoft pod adresem: http://www.microsoft.com/poland lub kontaktu z Centrum Obsługi Klienta Microsoft pod numerem 0 801 802 000 (opłata według stawek Twojego operatora).

Dodatkowych informacji udzielą:

Agnieszka Dziedzic
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax 22 594 10 02
e-mail: adziedzi@microsoft.com

Joanna Frąckowiak
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax 22 594 10 02
e-mail: joannafr@microsoft.com

Anna Klimczuk
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax 22 594 10 02
e-mail: v-anszte@microsoft.com

Marek Zaleski
Microsoft Sp. z o.o.
tel. 22 594 15 43
fax 22 594 10 02
kom. +48 505 191 543
e-mail: b-mazale@microsoft.com

Patrycja Buks
Microsoft Sp. z o.o.
Al. Jerozolimskie 195 A
02-222 Warszawa
tel. 22 594 10 00
fax 22 594 10 02
e-mail: a-pabuks@microsoft.com

Karolina Olechowicz
Marketing Manager
AGIS Fire & Security Sp. z o.o.
tel. + 48 22 430 84 14
kom. +48 608 496 222
E-mail: kolechowicz@agisfs.comRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

EW

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »