Moda » Biżuteria

Agoda.com poleca hotele w Hongkongu na czas wystaw klejnotów, biżuterii i zegarków

Agoda.com poleca hotele w Hongkongu na czas wystaw klejnotów, biżuterii i zegarków
Zobacz więcej zdjęć »
Serwis rezerwacji hoteli Agoda.com, część notowanej na Nasdaq Priceline Group zaprasza fanów biżuterii i zegarków do Hongkongu na dwa wydarzenia, które zaprezentują najlepsze wyroby tych wyspecializowanych branż.

Odbywające się w tym roku w dniach 11-15 września targi biżuterii Jewellery 7 Gem Fair w Hongkongu to najważniejsze wydarzenie jubilerskie na świecie. Ponad 3,5 tysiąca wystawców przyciągnie tu nawet 50 tysięcy kupców, którzy będą mogli zaopatrzyć się w biżuterię, kamienie szlachetne czy jubilerski sprzęt oraz skorzystać z szerokiej gamy oferowanych usług.


O rozmiarach targów niech świadczy fakt, że goszczą one pod dachem aż dwóch centrów wystawienniczych, AsiaWorld-Expo i Hong Kong Convention & Exhibition Centre. Łącznie daje to powierzchnię 135 tysięcy metrów kwadratowych. Goście mają możliwość przyjrzenia się niezwykle szerokiej ofercie produktów i porozmawiania z wystawcami z 22 krajów. Nie lada gratką dla miłośników błyskotek będzie specjalny pawilon pod szyldem Światowego Centrum Diamentów z Antwerpii i Izraelskiego Instytutu Diamentów, zlokalizowany na powierzchni 16 tys. m2.

Oprócz targów jubilerskich w Hongkongu odbędzie się też wystawa First Asia Haute Horlogerie Exhibition (24-27 września). Horlogerie to francuski termin oznaczający zegarmistrzostwo, łatwo więc domyślić się, jaki będzie temat targów. Zobaczymy tu jedne z najlepszych, najstarszych, najrzadszych i najdroższych zegarków na świecie. Goście będą mogli podziwiać wyroby najlepszych rzemieślników, obejrzeć zegarki najbardziej luksusowych marek, a także, dzięki wystawie Mastery of Time, poznać historię zegarmistrzostwa i mierzenia czasu przez człowieka. Wydarzenie odbędzie się w Hong Kong Convention & Exhibition Centre. 

Oczywiście, wizyta na targach nie oznacza, że całe dnie musimy spędzać na terenie jednego z goszczących je centrów wystawienniczych. Oba położone są niedaleko kilku z najbardziej popularnych atrakcji turystycznych Hongkongu. AsiaWorld Expo leży na terenie lotniska, z którego łatwo dostaniemy się do słynnego posągu Buddy Tian Tan i kolejki linowej Ngong Ping. Dookoła jest też mnóstwo sklepów, targowisk i szlaków wędrówkowych. Krótka podróż pociągiem zabierze nas do drugiego gospodarza targów,  Hong Kong Convention & Exhibition Centre, leżącego w samym sercu Hongkongu. Skosztujemy tu słynnej na cały świat kuchni, zrobimy zakupy w luksusowych sklepach, zobaczymy charakterystyczną architekturę i przejdziemy się rozświetlonymi przez neony ulicami miasta.

Miłośnicy biżuterii na najwyższym światowym poziomie i zegarmistrzowskiej precyzji z pewnością będą skuszeni perspektywą targów w jednym z najciekawszych miast Azji. Aby w pełni wykorzystać czas spędzony w Hongkongu, zerknij na przygotowaną przez Agoda.com ofertę specjalną na tutejsze hotele pod tym adresem: http://www.agoda.com/pl-pl/info/gems-and-watches-fair-2013.html.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Agoda.pl - rezerwacje hoteli online
http://www.agoda.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »