Społeczeństwo » Społeczeństwo

Akademia Przyszłości z Edenred Polska - odmieńmy historię życia dziecka.

Edenred Polska, światowy lider usług przedpłaconych, systemów motywacyjnych i lojalnościowych w biznesie, już po raz kolejny włącza się w działania charytatywne na rzecz pomocy potrzebującym.

 

 W tym roku dzięki współpracy ze Stowarzyszeniem WIOSNA wesprze finansowo dzieci, podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Akademia Przyszłości działa już od 15 lat. W tym czasie dzięki wsparciu darczyńców i zakupieniu Indeksów Akademii udało się zmienić życie ponad 13700 dzieci. Każdy Indeks Akademii daje realne wsparcie finansowe na edukację i przygotowanie dzieci do pracy zawodowej.

 

...”Współpracę ze Stowarzyszeniem WIOSNA rozpoczęliśmy w 2016, wprowadzając na rynek Szlachetne Karty podarunkowe, które z roku na rok cieszą się coraz większą popularnością.  W tym roku uruchomiliśmy nową akcję Akademia Przyszłości z Edenred, dzięki której każda firma wybierając Karty podarunkowe dla dzieci swoich pracowników wspiera Akademię Przyszłości, otrzymując przy tym Certyfikat Motywującej Firmy. To ważne, aby firmy wspierały rozwój i edukację najmłodszych” … powiedziała Katarzyna Gawron, Marketing Manager Edenred Polska.

 

 

Więcej informacji. https://www.edenred.pl/pl/karty-podarunkowe-dla-dzieci

 

***

O Edenred

Edenred, światowy lider rozwiązań płatniczych, łączy 830.000 klientów korporacyjnych, 47 milionów użytkowników i 1,7 milionów partnerów afiliacyjnych w 46 krajach. Dzięki globalnej platformie technologicznej Grupa Edenred zarządzała w 2018 roku 2,5 miliardami transakcji, głównie za pośrednictwem aplikacji mobilnych, platform internetowych i kart przedpłaconych, generując ponad 28 miliardów Euro obrotu.

8.500 pracowników Edenred przyczynia się do:

- podnoszenia jakości życia osób korzystających z rozwiązań Edenred,

- zwiększania efektywności firm

- zwiększania przychodów partnerów afiliacyjnych.


Edenred oferuje rozwiązania w ramach trzech linii biznesowych:

- świadczenia pracownicze,

- fleet & mobility: paliwo, opłaty drogowe i podróże służbowe

- rozwiązania uzupełniające wraz z płatnościami korporacyjnymi, nagradzanie oraz programy motywacyjne, publiczne programy społeczne.

Grupa Edenred jest notowana na paryskiej giełdzie i zawiera następujące indeksy: CAC Next 20, FTSE4Good, DJSI Europe i MSCI Europe.

 

Więcej informacji na www.edenred.com

 

Edenred w Polsce działa od ponad 20 lat. Misją Spółki jest zapewnienie kompleksowych i efektywnych rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb klientów, stawiając sobie ten sam cel: satysfakcja i przyjemne codzienne życie.

Edenred Polska dostarcza bezkonkurencyjne produkty i usługi oraz szybki i niezawodny serwis w obszarach:

• motywacji i aangażowania pracowników,
• budowania lojalności w biznesie i zwiększania sprzedaży na rynku B2B2C.

 

Więcej informacji na www.edenred.pl

 

Loga oraz inne znaki towarowe wymienione i zawarte w niniejszym komunikacie prasowym stanowią zastrzeżone znaki towarowe Edenred S.A, jej jednostek zależnych lub podmiotów trzecich. Nie mogą być wykorzystywane w celach komercyjnych bez uprzedniej pisemnej zgody ich właścicieli.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

edenred polska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »