Rozrywka i wypoczynek » Rozrywka

Akademia Robienia Drinków w Internecie

Akademia Robienia Drinków w Internecie
Zobacz więcej zdjęć »
Agencja ATOM Media Interaktywne zakończyła właśnie pracę nad unikalnym projektem, który w najbliższym czasie zmienić może oblicze internetowych serwisów imprezowych.

Akademia Drinków  to wyjątkowy serwis, nie tylko ze względu na przyjazny interfejs, przyjemną dla oka kolorystykę i design, ale głównie dzięki zawartości, w której skład wchodzą przepisy, ciekawostki i quizy. Akademia Drinków idzie o krok dalej niż projekty, które znajdują się już w Internecie.

Zawodowi barmani pokażą nam bowiem, jak przygotować drinka, nauczą nas, że nie trzeba wielkich umiejętności ani profesjonalnej wiedzy, aby w zaciszu własnego mieszkania oczarować gości wyjątkowymi mieszankami. Co tydzień na stronie pojawiać się będzie nowy przepis, a na towarzyszącym mu materiale filmowym zobaczymy, jak w szybki i łatwy sposób przyrządzić go w domu. Wygodna wyszukiwarka pomoże nam określić, na co możemy sobie pozwolić z użyciem zawartości naszego barku, zasugeruje również, co wystarczy dodać, aby urozmaicić zakres podawanych przez nas drinków. Dodatkowymi atutami strony są również rozwinięte forum, na którym dzielić się można swoimi przepisami i sposobami na dobrą zabawę, a także sklep, oferujący produkty barmańskie z najwyższej półki. 

Z pomocą wykładowców Akademii Drinków nauczymy się, że na prostocie świat się nie kończy, a do drinka nie zawsze musimy dodawać alkohol, żeby kusząco wyglądał i był smaczny. Wystarczy dosłownie kilka sztuczek, aby wieczór stał się niepowtarzalny, a nasi goście z zachwytem wspominali koktajle, jakie im zaserwowaliśmy.

W realizację przedsięwzięcia zostali włączeni nie tylko graficy i programiści, ale także specjaliści ds. Public Relations. Produkcja filmów instruktażowych to dzieło filmowców z firmy Lemon z Warszawy. Wykonanie serwisu to dopiero pierwszy krok w tworzeniu Akademii. W dalszym etapie, agencja zajmie się wypromowaniem jej, głównie poprzez wykorzystanie działań viralowych oraz Social Media. W okresie letnim planowana jest seria eventów wakacyjnych w największych polskich miastach promująca działania Akademii Robienia Drinków.

Link do serwisu: http://www.akademiadrinkow.pl
Link do filmu premierowego:
http://www.youtube.com/watch?v=4x69a6hfaGMRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ATOM Media Interaktywne
http://www.atom.lodz.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »