Firma » Biznes

Akcelerator technologiczny SPACELAB w Warszawie!

Jesteście start-upem, który potrzebuje wsparcia? Macie nowatorski pomysł na biznes? Działacie w branży technologicznej?

Jeśli na wszystkie pytania odpowiedzieliście „tak”, to już 10 października  w Warszawie będziecie mieć niepowtarzalną szansę zaprezentować swoje innowacyjne pomysły przed wysokiej klasy specjalistami i zakwalifikować się do akceleratora technologicznego SPACELAB Media Saturn Holding.

SPACELAB to uruchomiony w 2015 roku przez Media Saturn Holding pierwszy w Europie akcelerator dla początkujących firm, działających w obszarze szeroko pojętej sprzedaży detalicznej elektroniki użytkowej i związanych z nią usług. Ideą akceleratora jest pomoc młodym  przedsiębiorcom w rozwoju i dostępie do europejskiego rynku detalicznego. Program skierowany jest do wszystkich start-upów działających w branży technologicznej, które poszukują wsparcia merytorycznego lub finansowego dla swoich nowatorskich pomysłów na biznes. Start-upy, które zakwalifikują się do programu, mogą liczyć na pomoc doświadczonych ekspertów od strategii, marketingu, sprzedaży oraz infrastruktury z holdingu Media-Saturn oraz partnerów SPACELAB z obszaru technologii i doradztwa, m.in. Ernst&Young.

SPACELAB inwestuje przede wszystkim w ludzi - twórców start-upów, którzy mają wspaniałe, innowacyjne pomysły i są żądni sukcesu. Program  wspiera utalentowanych przedsiębiorców poprzez udostępnienie im biznesowego know-how i mentoring we wszystkich obszarach ich działalności – mówi o programie Marcin Rosati, Prezes Zarządu Media Saturn Holding Polska. Po raz pierwszy szansę na udział w akceleratorze mają polskie start-upy. Podczas spotkania SPACELAB w Warszawie przedsiębiorcy będą mogli zaprezentować swoje pomysł oraz nawiązać ciekawe kontakty. To niebywała okazja dla polskich firm, aby skorzystać z doświadczenia naszej firmy oraz naszych partnerów.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy do 3 października wysłać swoją aplikację wraz z prezentacją własnego pomysłu na biznes na adres spacelab@eog.de. Zakwalifikowane start-upy zostaną zaproszone na prezentację swoich projektów przed jury – kadrą menadżerską Media Saturn Holding. Najciekawsze koncepcje i najbardziej innowacyjne przedsiębiorstwa zostaną zakwalifikowane do ogólnoeuropejskiego Demo Day, podczas którego międzynarodowe jury wybierze zwycięzców – uczestników akceleratora SPACELAB.

Wybrane start-up’y na okres 20 tygodni wprowadzą się do pomieszczeń SPACELAB w Monachium, gdzie wezmą udział w szkoleniach z zakresu badań rynku, rozwoju marki i PR. Ponadto będą miały również możliwość prowadzenia wspólnie z holdingiem Media-Saturn projektów pilotażowych oraz negocjowania długoterminowego partnerstwa.

Media-SATURN

Więcej informacji ( press box )Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »