Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Akcesoria elektroniczne dla dzieci

Akcesoria elektroniczne dla dzieci
Zobacz więcej zdjęć »
Wyposażenie pokoju dziecięcego wiąże się z dość znacznymi wydatkami, więc na przygotowania potrzebne są te miesiące przed narodzinami.

 
Meblując pokój dziecka rodzice starają się umieścić w nim najpotrzebniejsze sprzęty oraz zaopatrują się w butelki smoczki, naczynia oraz  inne drobiazgi. Wszystkie te rzeczy to niezbędne wyposażenie i noworodki nie mogą się bez nich obejść.
 
Te wszystkie akcesoria są i konieczne i łatwo dostępne, ale są też inne równie przydatne rzeczy, które bardzo ułatwiają pierwsze miesiące rodzicielstwa. Mowa tu o elektronicznych gadżetach, które nie są najważniejsze, ale pozwolą na chwilę odpoczynku, bez konieczności osobistej kontroli samopoczucia niemowlęcia.
 
Elektroniczne gadżety
 
Takim najbardziej popularnym urządzeniem, zawieszanym na łóżeczku dziecka praktycznie od jego zajęcia jest  karuzela. Noworodek co prawda głównie je i śpi, i więcej nic go nie interesuje, ale już miesięczne i starsze dziecko zaczyna dostrzegać świat wokół siebie, i taka wisząca, kręcąca się i grająca delikatne melodyjki zabawka na pewno przykuje jego uwagę, chociażby tylko na chwilę.
 
Drugim, bardzo poręcznym urządzeniem jest elektroniczna niania. To rodzaj komunikatora, ale tylko w jedną stronę. Ustawiony nadajnik przy łóżeczku dziecka, pozwoli, za pomocą odbiornika poinformować mamę przebywającą w innym pomieszczeniu, o tym, że czas na posiłek, lub zmianę pieluchy.
 
Świetnym gadżetem będą różnego rodzaju huśtawki elektroniczne. Taka huśtawka to urządzenie, które dzięki regulacji siedziska może służyć dziecku już od pierwszego miesiąca życia. Delikatnie kołysząc się i wygrywając melodyjki, uspokoi każdego malucha.
 
Dla starszego dziecka fajnym przedmiotem będzie nocnik z pozytywką. Nie zawsze nauka korzystania z toalety wiąże się z odnoszeniem sukcesów od pierwszego użycia, więc radosny dźwięk pozytywki po skutecznym zapełnieniu nocnika, będzie zachętą dla maluszka do ponownego skorzystania bez przypominania.
 
Termometr, rzecz niezbędna
 
Ważnym, a być może najważniejszym przyrządem elektronicznym potrzebnym i dziecku i rodzicom jest termometr na podczerwień.
To urządzenie powinno zająć wysokie miejsce na liście przedmiotów niezbędnych. Dokładne bowiem, zmierzenie temperatury maleńkiemu dziecku jest rzeczą najważniejszą w momencie gdy rodzice podejrzewają u swojej pociechy chorobę. 
 
Wszystkie te akcesoria dla dzieci są równie przydatne ich rodzicom.
Polecamy: Internetowy sklep z zabawkami - akcesoria i produkty dla dzieci i niemowląt.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Internetowy sklep z zabawkami
http://mamisie.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »