Gospodarka » Narzędzia

Akcesoria STANLEY® – „amunicja” do elektronarzędzi

Akcesoria STANLEY® – „amunicja” do elektronarzędzi
Zobacz więcej zdjęć »
Oferta marki STANLEY® powiększyła się o ponad 800 akcesoriów dla profesjonalistów i zaawansowanych majsterkowiczów. Jest z czego wybierać – wiertła, brzeszczoty, otwornice, tarcze, papiery ścierne czy systemy Super-Lok®. To świetna okazja, aby uzupełnić swój arsenał.

Bogate doświadczenie w konstruowaniu najwyższej klasy elektronarzędzi pozwoliło projektantom STANLEY® stworzyć gamę akcesoriów dedykowanych pracom przy mniejszych obciążeniach. „Wprowadzamy na polski rynek ponad 800 akcesoriów stanowiących wyposażenie do elektronarzędzi STANLEY® FATMAX® i nie tylko. Są wśród nich wiertła, brzeszczoty, otwornice, tarcze diamentowe, frezy, szczotki, tarcze i papiery ścierne oraz wiele innych wysokiej jakości produktów przeznaczonych dla użytkowników o różnych umiejętnościach. To prawdziwy arsenał akcesoriów” – mówi Grzegorz Gofryk, odpowiedzialny za markę STANLEY®.

Dobre akcesoria najlepiej pokazują swoje zalety podczas pracy w trudnym materiale. Tak jak specjalnie wzmocnione wiertła STANLEY® FATMAX® do muru z precyzyjnie walcowanej, wysokogatunkowej stali. Posiadają one końcówkę z węglika spiekanego powlekanego miedzią i opatentowane ostrze, które sprawdzi się w twardych materiałach (model STA58608). Dla uzupełnienia lub unowocześnienia swojego warsztatu, warto przyjrzeć się także dostępnym pojedynczo i w zestawach wiertłom do drewna, muru, wiertłom z systemem SDS-Plus czy też wiertłom uniwersalnym, wiertłom do szkła oraz płytek ceramicznych.

Akcesoria STANLEY® Super-Lok® podnoszą wydajność wiercenia i wkręcania dzięki możliwości szybkiej zmiany trybu pracy. Super-Lok 1® pozwala na wymianę i zamienne stosowanie wierteł i końcówek wkrętarskich. Z kolei Super-Lok 2® zawiera złączkę z dwustronną głowicą, mieszczącą wiertło pilotujące i końcówkę do wkręcania - wystarczy jednym ruchem obrócić głowicę, założyć wkręt i można kontynuować pracę. Dodatkowy funkcjonalny uchwyt, prowadzący do końcówek wkrętarskich umożliwia pracę jedną ręką, tak by drugą można podtrzymywać materiał budowlany (model STA66371, model STA62406, model STA62407).

W arsenale akcesoriów STANLEY® znajdziemy także szeroką gamę nowych tarcz do szlifierek kątowych, a wśród nich tarcze listkowe do usuwania starych farb i lakierów lub pozostałości cementowych z drewna, metalu i muru. Charakteryzują się one znacznie dłuższą żywotnością. Do pracy przydadzą się również tarcze diamentowe z krawędzią ciągłą do płytek ceramicznych (model STA38002). Do kamienia i bloczków budowlanych STANLEY® proponuje tarcze diamentowe z krawędzią segmentową (model STA38162) oraz krawędzią turbo (model STA38202). Amatorzy pracy w metalu znajdą w ofercie tarcze ściernicowe, umożliwiające na przykład cięcie lub szlifowanie stali nierdzewnej, aluminium i różnego rodzaju metali (model STA32632).

 

Akcesoria STANLEY® dostępne są w renomowanych sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »