Rozrywka i wypoczynek » Sport

Aktywna Strefa Bajtla w Atrium Plejada

Aktywna Strefa Bajtla w Atrium Plejada

Wpadnij do Atrium Plejada i spędź aktywnie lato w Strefie Bajtla! W najbliższą sobotę bytomskie centrum wraz z Klubem Sportowym Polonia Bytom otwierają strefę dla młodszych i starszych dzieci, pełną sportowej rywalizacji, dobrej zabawy i silnych emocji. Strefa Bajtla to wydarzenie cykliczne, w ramach którego odbędzie się 6 spotkań z klubowymi sportowcami, a towarzyszyć im będą niezwykle ciekawe zajęcia i warsztaty. Letnie atrakcje organizowane będą w wybrane soboty maja, czerwca i sierpnia.

 

O wielkiej karierze sportowca marzy wiele dziewczynek i chłopców. Dla młodych osób, które lubią ruch i współzawodnictwo, sport może być przyjemnością i dostarczać wspaniałej zabawy. Uczestnictwo w aktywności fizycznej ma wiele zalet – uczy dzieci samodyscypliny, a także wykształca zdrowe nawyki. Uprawiając sport, dziecko zdobywa wiele cennych umiejętności, które mogą okazać się pomocne w dorosłym życiu. Najlepszym sposobem na zaszczepienie w latorośli sportowego bakcyla jest pokazanie, że ruch to świetna zabawa. Doskonałą propozycją na aktywny wypoczynek w okresie letnim może być Strefa Bajtla, stworzona przez Atrium Plejada we współpracy z Klubem Sportowym BS Polonia Bytom. Ten zasłużony i utytułowany klub na co dzień rozwija talenty młodych zawodników trenując ich w sekcjach sportowych (piłki nożnej, koszykarskiej, hokejowej oraz prowadząc akademię dla dzieci i młodzieży.

 

Strefa Bajtla w bytomskiej galerii rusza już 13 maja i będzie działać w wybrane soboty aż do 19 sierpnia; miejscem jej lokalizacji będzie pasaż, w pobliżu sklepów Cropp i Reserved. W ramach Strefy Bajtla odbędzie się sześć spotkań ze sportowcami Polonii Bytom, reprezentującymi różne dyscypliny i odnoszącymi sukcesy. Wizyty gwiazd sportu będą doskonałą okazją do rozwinięcia sportowych zainteresowań i zachęcenia dzieci oraz młodzieży do aktywnego trenowania. Najbliższe z nich odbędzie się już 13 maja, natomiast kolejne w terminach: 20 maja, 3 czerwca, 10 czerwca, 12 i 19 sierpnia.

 

W Strefie znajdą się także stoliki z krzesełkami, atrybuty prawdziwego sportowca, a także mnóstwo kolorowanek i kredek dla kreatywnych maluchów. Sobotnie wydarzenia uatrakcyjnią pokazy animatorów, warsztaty prowadzone o różnej tematyce, spotkania z zawodnikami danej sekcji oraz szereg innych atrakcji. Nie zabraknie także klubowej maskotki Polonia Bytom, z którą będzie można przybić piątkę lub zrobić pamiątkowe zdjęcie. Atrakcje odbywać się będą w godzinach 10.00-13.00.

 

Atrium Plejada to centrum otwarte na współpracę z przedstawicielami lokalnych ośrodków sportu, nauki czy kultury, dlatego zawsze chętnie angażujemy się w miejskie inicjatywy po sąsiedzku. Nawiązanie współpracy z prestiżowym klubem sportowym jakim jest Polonia Bytom, jest dla nas niezwykle ważne. Cieszymy się, że razem z władzami klubu i sportowcami będziemy realizować letnią Strefę Bajtla, której przyświeca wspólny cel, jakim jest sportowy rozwój dzieci - mówi Joanna Plata, dyrektor centrum handlowego Atrium Plejada.

 

Więcej informacji na stronie: www.atrium-plejada.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MonikaG.

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Za 13 dni:
Building (R)evolution 13. PLGBC Green Building Summit
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »