Gospodarka » Przemysł

Alcon Polska Sp. z o.o. przedłuża współpracę z SEGRO w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Żerań

Alcon Polska Sp. z o.o. przedłuża współpracę z SEGRO w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Żerań
Zobacz więcej zdjęć »
Firma SEGRO, wiodący deweloper, właściciel i zarządca nowoczesnych powierzchni magazynowych i produkcyjnych, przedłużyła współpracę z Alcon Polska w ramach SEGRO Business Park Warsaw, Żerań. Na mocy podpisanej umowy najemca zajmuje 1 250 m2 nowoczesnej powierzchni magazynowej.

Alcon należy do koncernu Novartis - globalnego lidera w dziedzinie opieki zdrowotnej. Dzięki wysokiej jakości produktom oraz rozwojowi innowacyjnych metod leczenia chorób oczu stał się światowym liderem
w branży okulistycznej. Działalność firmy Alcon koncentruje się na produkcji i sprzedaży leków okulistycznych, sprzętu i materiałów medycznych do chirurgii oka oraz soczewek kontaktowych i środków do ich pielęgnacji.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

,,Znaczącą zaletą SEGRO Business Park Warsaw, Żerań jest jego doskonała lokalizacja oraz bezpośrednie połączenie z Trasą Toruńską, co umożliwia nam dystrybucję towarów na terenie całej aglomeracji warszawskiej. W ciągu dotychczasowej współpracy, deweloper dał się poznać jako profesjonalny partner, co również wpłynęło na naszą decyzję o przedłużeniu najmu." - podkreśla Jacek Śmiałek, Dyrektor Finansowy z Alcon Polska Sp. z o.o.

Firma SEGRO dokonała zakupu kompleksu SEGRO Business Park Warsaw, Żerań (dawniej Żerań Park II) w kwietniu 2013 roku. Zawarta z Alcon Polska umowa przedłużenia najmu ma charakter długoterminowy oraz dotyczy dotychczas zajmowanej powierzchni w budynku B.

Magdalena Szulc, Dyrektor SEGRO na Europę Centralną, potwierdza, że jednymi z zalet wskazywanych przez najemców są doskonała lokalizacja inwestycji oraz doświadczenie SEGRO w zakresie nowoczesnych powierzchni logistycznych. „Cieszy nas fakt, że firma Alcon Polska zdecydowała się na przedłużenie umowy najmu, co stanowi potwierdzenie efektywności naszej dotychczasowej współpracy. Niewątpliwym atutem SEGRO Business Park Warsaw, Żerań jest jego położenie umożliwiające prowadzenie efektywnej działalności w ramach logistyki miejskiej" - dodaje.

SEGRO Business Park Warsaw, Żerań oferuje najemcom nowoczesną powierzchnię w pełni dostosowaną do potrzeb dystrybucji miejskiej i składa się z sześciu obiektów magazynowych oraz budynku biurowego. Doskonała lokalizacja w bezpośrednim sąsiedztwie Trasy Toruńskiej, wchodzącej w skład północnej obwodnicy Warszawy zapewnia możliwości prowadzenia elastycznej dystrybucji na terenie całej aglomeracji warszawskiej.



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Partner of Promotion

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »