Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Aleksandra Ziemińska zwyciężyła Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2010

Siedemnastoletnia łodzianka zwyciężyła tegoroczny konkurs Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010. Już wkrótce wyjedzie do Chin, aby w Szanghaju wziąć udział w światowym finale konkursu i walczyć o główną nagrodę - kontrakt o łącznej sumie 1 miliona dolarów.

Finał Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2010

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

W środę 22 września w warszawskim teatrze Polskim odbył się polski finał najbardziej prestiżowego konkursu modelek – Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2010. Podczas uroczystego wieczoru 21 finalistek, wybranych spośród tysięcy dziewcząt z całego kraju, zaprezentowało się jury. Z tej grupy zostało wybranych najpierw dwanaście a potem sześć, spośród których wyłoniono najlepszą. Do finałowej szóstki weszły Aleksandra Ziemińska, Monika Kulesza, Angela Kosiba, Paulina Kalicka, Katarzyna Dyjach, Claudia Kowalewska. Jury zdecydowało, iż zwyciężczynią zostanie – Aleksandra Ziemińska, jednak jak sami przyznali tegoroczny wybór okazał się bardzo trudny. „Jestem zachwycona, gdyż w tym roku był bardzo wysoki poziom dziewcząt i było nam naprawdę ciężko jako evaluation committee wybrać 21 finałowych dziewczyn, potem dwunastkę, a następnie tylko szóstkę. Mieliśmy twardy orzech do zgryzienia, gdyż wszystkie dziewczyny są rewelacyjne” – powiedziała Agnieszka Stańczyk Dyrektor konkursu w Polsce, jurorka i przewodnicząca Evaluation Committee. Przewodniczący jury Bernard Hennet, Prezes Grupy Elite dodał: „wierzę, że tegoroczna zwyciężczyni odniesie sukces i wróżę jej wielką międzynarodową karierę”. 

W tegorocznej edycji Schwarzkopf Elite Model Look Polska 2010 wybrana została również modelka o najpiękniejszych włosach – modelką Schwarzkopf zastała Bogna Hamera, która wygrała roczny kontrakt z Agencją Elite. Piotr Strzelczyk Dyrektor Marketingu Henkel wręczając nagrodę powiedział „Nasza marka postanowiła zostać partnerem tytularnym konkursu i po raz pierwszy wybrać jedną z finalistek kierując się kryterium jakim są włosy dziewczyny. Przyznaję, że wybór okazał się trudny. Z przyjemnością zauważamy, iż dziewczęta w Polsce już od najmłodszych lat dbają o włosy, tak też jest z naszymi finalistkami.” 

Ósmą Galę Finałową poprowadzili Agnieszka Popielewicz i Kuba Klawiter a gwiazdami wieczoru, prócz młodych modelek byli Nick Sinckler i Kashmir. Modelki zaprezentowały najnowsze kolekcje jesień/zima marek Mango, New Look oraz Aldo a także najnowsze trendy stylizacji włosów z kolekcji Essential Looks marki Schwarzkopf. 

Transmisję z tego wydarzenia będzie można obejrzeć 2 października o godz. 22.50 na antenie TV4. Po uroczystej gali gości Schwarzkopf Elite Model Look 2010 gościł warszawski klub Dekada. O dobry humor przybyłych zadbała firma Stock serwując drinki na bazie brandy i Stock Prestige
  
Konkurs Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010

Konkurs Elite Model Look Polska przeprowadzany jest od 8 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski z których wiele, nie tylko zwyciężczynie rozpoczęło już kariery światowych modelek. Podobnie jak w latach ubiegłych, laureatki polskiej edycji Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 wezmą udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona DOLARÓW oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite. 

Szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek znajdują się na www.elitemodellook.com.pl. 
Zapraszamy również na fan page stronę na Facebooku – Elite Model Look Polska : http://www.facebook.com/pages/Elite-Model-Look-Polska/132385686803012?ref=sgm. 

DODATKOWE INFORMACJE DLA MEDIÓW:
Anna Dylińska
Biuro prasowe konkursu
anna.dylinska@inmedia.net.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

http://www.elitemodellook.com.pl/
http://www.elitemodellook.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »