Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Zostań modelką Elite

W tym roku organizatorzy konkursu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 postanowili dać szansę każdej dziewczynie marzącej o karierze modelki. Castingi do konkursu rozpoczną się w Internecie, tak aby wszystkie marzące o karierze modelki, miały szansę u międzynarodowych scoutów.

Od ośmiu lat organizowane są w Polsce castingi, do konkursu dzięki któremu, można podpisać kontrakt z międzynarodową agencją Elite.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Elite, jedna z największych agencji modelek, od lat zrzesza najbardziej znane światowe modelki a także wybiera te, które portem robią karierę na wybiegach najlepszych projektantów a ich zdjęcia pojawiają się w poczytnych magazynach. W tym roku zwyciężyć Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 ma możliwość prawie każda chętna z całej Polski, warunkiem jest tylko dostęp do Internetu i wypełnienie formularza na www.elitemodelook.com.pl. Scouci Elite (osoby odpowiedzialne za wybór modelek) ocenią zgłoszone kandydatki i wybiorą te, które mają szansę na karierę w modelingu. Odbędą sie również trzy castingi fizyczne, dla tych kandydatek które osobiście będą chciały porozmawiać z przedstawicielami Agencji Elite. Castingi będą miały miejsce we wrześniu m.in. we Wrocławiu i Warszawie.

„Nowa formuła Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 ma dać możliwość uczestnictwa w naszym konkursie tym dziewczętom, które z różnych przyczyn nie mogą pozwolić sobie na przyjazd na castingi. Lata doświadczeń nauczyły nas, że nawet w najmniejszej miejscowości na końcu swiata może mieszkać przyszła Linda Evangelista – chcemy dać jej szansę.” – mówi Agnieszka Stańczyk Dyrektor polskiej edycji konkursu. Tegoroczny konkurs zyskał również nowego partnera, markę Schwarzkopf, która objęła pieczę nad wydarzeniem jako jego partner tytularny.  

Ania Porzuczek i Milena Cichecka – światowe Polki Elita 
Sławę ELITE MODEL LOOK zawdzięczają Cindy Crawford, Gisele Bundchen, Claudia Schiffer, Linda Evangelista czy Karen Mulder. Swoją szansę wykorzystały również laureatki ubiegłych polskich edycji konkursu. Zwyciężczyni sprzed czterech lat, Ania Porzuczek czy Milena Cichecka, które nie tylko chodzą po wybiegach obecnie m.in. Paryża, Londynu, Mediolanu, Barcelony, Wiednia, Nowego Jorku czy Tokio ale także pracują z najlepszymi projektantami. Dziewczyny prezentowały kreacje takich projektantów jak Christian Lacroix, Calvin Klein czy Sonia Rykiel czy polskich m.in. Macieja Zienia, Evy Minge, duetu Paprocki& Brzozowski oraz Natalii Jaroszewskiej.

Konkurs Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010
Podobnie jak w latach ubiegłych, laureatki polskiej edycji Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 wyłonione zostaną spośród kilku tysięcy kandydatek (w tym roku może ich być nawet kilkanaście). Oprócz możliwości rozpoczęcia kariery w świecie mody, zwyciężczyni polskiej edycji weźmie udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona DOLARÓW oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite. 

W konkursie Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 mogą wziąć udział dziewczęta w wieku 14 -25 lat. Konkurs składa się z trzech etapów: castingów, elite model school oraz Gali Finałowej, podczas której zwyciężczynię wybierze evaluation committee wraz z jury jury polskiej edycji Konkursu. Do Gali Finałowej finalistki przygotowywać się będą w Elite Model School – wyjątkowym zgrupowaniu, które da im niepowtarzalną szansę na poznanie tajników pracy modelki i naukę pod okiem specjalistów z branży. Dzięki współpracy z TP SA, wszystkie zainteresowane będą mogły „podejrzec“ co dzieje się podczas zgrupowania poprzez speckalne relacje ze Schoola.

Castingi do konkursu już się ropoczęły.  

Szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek znajdują się na www.elitemodellook.com.pl. 
Zapraszamy również na fan page stronę na Facebooku – Elite Model Look Polska : http://www.facebook.com/pages/Elite-Model-Look-Polska/132385686803012?ref=sgm. 

DODATKOWE INFORMACJE DLA MEDIÓW:

Anna Dylińska
Biuro prasowe konkursu
anna.dylinska@inmedia.net.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

http://www.elitemodellook.com.pl/
http://www.elitemodellook.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »