Kobieta, zdrowie, uroda » Uroda

Ostatnie szanse na światową karierę z Elite

We wrześniu odbędą się trzy „fizyczne“ castingi do konkursu Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010. We Wrocławiu, Łodzi i Warszawie międzynarodowi scouci Elite wybiorą te, które wraz z internetowymi kandydatkami, zakwalifikują się do finału i pojadą na Elite Model School.

Nowa formuła Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010, konkursu dzięki któremu można podpisać kontrakt z międzynarodową agencją Elite stawia na internet.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Organizatorzy, chcąc jednak dać kandydatkom możliwość osobistego spotkania ze scoutami największej agencji świata postanowili dodatkowo zorganizować trzy castingi w wybranych miastach w Polsce. Skąd ta decyzja? „Nowa formuła Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 ma dać możliwość uczestnictwa w naszym konkursie tym dziewczętom, które z różnych przyczyn nie mogą pozwolić sobie na przyjazd na castingi. Jest jednak grono dziewczyn z całego kraju, które marzą o spotkaniu z przedstawicielami agencji i zadaniu wielu, nieraz bardzo osobistych pytań. Chcieliśmy im to umożliwić. Stąd decyzja, aby w trzech dużych miastach zorganizować takie właśnie spotkania.“– mówi Agnieszka Stańczyk Dyrektor polskiej edycji konkursu.

Dzień ze Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010

Spotkania z Elite to nie tylko możliwość uczestnictwa w castingu, to równie szansa na rozmowę z pracownikiem największej agencji świata oraz wzięcia udziału w innych atrakcjach przygotowanych przez organizatorów. We wrocławskiej Koronie, łódzkiej Manufakturze i Warszawskich Złotych Tarasach, przez dziewięć godzin (od 11.00 do 18.00) zaplanowano atrakcje poświecone pięknu i urodzie, pielęgnacji, stylizacji oraz modzie. Wszystkie chętnie panie, które mają pytania dotyczące modelingu (nie muszą brać udziału w castingu) a także pragną zrobić coś dla siebie zapraszamy do Strefy piękna Elite. W tym dniu będzie można m.in.: skorzystać z darmowych porad dotyczących pielęgnacji i stylizacji włosów oferowanych przez partnerów konkursu – tytularnego Schwarzkopf i wieloletniego Rowenta for Elite Model Look.  

Konkurs Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010

Konkurs Elite Model Look Polska przeprowadzany jest od 8 lat. W tym czasie w konkursie wzięło udział tysiące dziewcząt z całej Polski z których wiele, nie tylko zwyciężczynie rozpoczęło już kariery światowych modelek. Podobnie jak w latach ubiegłych, laureatki polskiej edycji Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 wezmą udział w światowym finale konkursu, gdzie nagrodą główną jest kontrakt o łącznej sumie 1 miliona DOLARÓW oraz nawiązanie 3-letniej współpracy z Agencją Elite. 
W konkursie Schwarzkopf ELITE MODEL LOOK POLSKA 2010 mogą wziąć udział dziewczęta w wieku 14 -25 lat. Konkurs składa się z trzech etapów: castingów – zakończenie 11 września w Warszawie, elite model school oraz Gali Finałowej, podczas której zwyciężczynię wybierze evaluation committee wraz z jury jury polskiej edycji Konkursu. Do Gali Finałowej finalistki przygotowywać się będą w Elite Model School – wyjątkowym zgrupowaniu, które da im niepowtarzalną szansę na poznanie tajników pracy modelki i naukę pod okiem specjalistów z branży. Dzięki współpracy z TP SA, wszystkie zainteresowane będą mogły „podejrzeć“ co dzieje się podczas zgrupowania poprzez specjalne relacje ze Schoola.

Szczegółowe informacje o konkursie, zasady uczestnictwa oraz wskazówki dla kandydatek znajdują się na www.elitemodellook.com.pl. 
Zapraszamy również na fan page stronę na Facebooku – Elite Model Look Polska : http://www.facebook.com/pages/Elite-Model-Look-Polska/132385686803012?ref=sgm. 

DODATKOWE INFORMACJE DLA MEDIÓW:

Anna Dylińska
Biuro prasowe konkursu
anna.dylinska@inmedia.net.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

http://www.elitemodellook.com.pl/
http://www.elitemodellook.com.pl/

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »