Firma » Bankowość

Alior Bank rozdaje bilety na mecz Reprezentacji Polski z Kazachstanem

Już we wrześniu powrót piłkarskich emocji związanych z grą Reprezentacji Polski w eliminacjach do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji.

Z okazji spotkania Polska – Kazachstan, który odbędzie się 4 września br. na Stadionie Narodowym w Warszawie, Alior Bank  zaprasza do wspólnego kibicowania ramię w ramię z Biało-Czerwonymi, i rozdaje 30 biletów (15 podwójnych nagród) na mecz w konkursie organizowanym na profilu banku na Facebooku. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Konkurs Alior Banku, Oficjalnego Sponsora Reprezentacji Polski w piłce nożnej, potrwa do 14 sierpnia br. na oficjalnym fanpage’u banku na Facebooku. Konkursowy post można znaleźć pod adresem: https://www.facebook.com/AliorBankSA/posts/10154956561248178. Dla uczestników przygotowano wyjątkowo kreatywne zadanie. Aby mieć szansę na wygranie biletów, w specjalnej konkursowej aplikacji należy stworzyć „kibicowski transparent”, pokazujący wsparcie dla drużyny Biało-Czerwonych. Aplikacja zapewnia wiele opcji i narzędzi, dzięki którym można stworzyć naprawdę ciekawy projekt. Do dyspozycji uczestników konkursu są m.in.: kolorowe tła, miejsce na wpisanie hasła (można zmieniać jego rozmiar i położenie) oraz szereg piłkarskich obrazków.

 

Bilety otrzymają autorzy najbardziej kreatywnych transparentów, a lista zwycięzców konkursu zostanie ogłoszona 15 sierpnia.

 

Mecz Polska – Kazachstan to szansa dla Reprezentacji Polski na rewanż za remis, którym zakończyło się ubiegłoroczne spotkanie w Astanie. Polacy są aktualnie liderem w swojej grupie i awans do Mistrzostw Świata 2018 w Rosji jest już bardzo blisko.

 

Wszyscy fani naszej drużyny na pewno chętnie zobaczą ten mecz na żywo. Osoby, którym nie powiedzie się w konkursie, mogą skorzystać z innej możliwości zwiększenia szans na obejrzenie spotkania na żywo. Wystarczy kupić bilet w trwającej przedsprzedaży tylko dla posiadaczy Karty Kibica. Karta została  stworzona we współpracy Polskiego Związku Piłki Nożnej oraz Alior Banku i gwarantuje użytkownikom wiele korzyści, przede wszystkim pierwszeństwo przy zakupie biletów na mecze Reprezentacji. Zapewnia również dostęp do rabatów w internetowym sklepie kibica.

 

Więcej informacji o Karcie Kibica dostępnych jest na stronie: https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/uslugi/karta-kibica.html, a tymczasem Alior Bank zaprasza do udziału w konkursie. Bilety czekają! 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »