Społeczeństwo » Szkolnictwo i nauka

Alior Bank rozpoczyna serię otwartych wykładów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w ramach Aka

Alior Bank rozpoczyna serię otwartych wykładów w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w ramach Aka
Zobacz więcej zdjęć »
Już 24 stycznia odbędzie się pierwszy otwarty wykład „Bankowość mobilna oraz finansowanie rolnictwa i sektora rolno-spożywczego” organizowany przez Alior Bank w warszawskiej SGGW. Inicjatywa ta skierowana jest do młodych, przedsiębiorczych osób, wiążących przyszłość z pracą w sektorze bankowym.

Wykład inicjujący Akademię Alior składać się będzie z dwóch części. Pierwszą z nich - „Aplikacje mobilne jako narzędzie współczesnej bankowości cyfrowej" -  poprowadzi Daria Pawęda, Dyrektor Działu Bankowości Cyfrowej Klienta Indywidualnego Alior Banku. Na temat „Wyzwań w finansowaniu rolnictwa i sektora rolno-spożywczego" opowie z kolei Izabela Dąbrowska-Kasiewicz, Dyrektor ds. Finansowania Sektora Rolno-Spożywczego Alior Banku.


Współorganizatorem przedsięwzięcia z ramienia SGGW jest prof. dr hab. Sławomir Juszczyk, Kierownik Zakładu Bankowości oraz Stacjonarnych Studiów Doktoranckich na Wydziale Nauk Ekonomicznych.

Prelekcja rozpocznie się w środę, 24 stycznia, o godzinie 16:15 w sali A-43 budynku nr 6 Wydziału Nauk Ekonomicznych SGGW.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

UPR
http://ketchum.com/warsaw

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Dziś:
„Wygrywaj bez wahania” w Avenidzie Poznań
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »