Firma » Bankowość

Alior Bank wśród liderów świata bankowości

Alior Bank zwyciężył w konkursie „Liderzy Świata Bankowości i Ubezpieczeń”, w kategorii „Najlepszy Bank”. W imieniu banku nagrodę odebrał Tomasz Motyl, Chief Innovation Officer.

W konkursie nagradzane są banki, które m.in. wyróżniają się na rynku, prowadzą działania w zakresie innowacyjności i kreatywności oraz w minionym roku mogły poszczycić się szczególnymi osiągnięciami.

W 2016 r. Alior Bank udowodnił, że potrafi skutecznie prowadzić działalność biznesową, realizując jednocześnie procesy fuzyjne. W ubiegłym roku bank wdrożył również wiele innowacyjnych rozwiązań, jak m.in.: projekt wirtualnego doradcy opartego o technologię sztucznej inteligencji, aplikację dla doradców bankowości prywatnej stworzoną we współpracy z firmami IBM i Apple, finansowy komunikator HAIZ czy wirtualny portfel Android Pay umożliwiający dokonywanie płatności za pomocą smartfonu.

 

Nagroda została wręczona podczas VI Wielkiej Gali Liderów Świata Bankowości i Ubezpieczeń, która odbyła się 12 kwietnia br. w Warszawie. Wydarzenie było częścią Spotkania Liderów Bankowości i Ubezpieczeń skupiającego wszystkie najważniejsze osobistości i spółki reprezentujące polski sektor finansowy.

 

 Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »