Firma » Bankowość

Alior Bank zaprasza na świąteczną iluminację Nowego Światu

W najbliższa sobotę, 3 grudnia br., Nowy Świat, najbardziej reprezentacyjną ulicę w Warszawie, rozświetli świąteczna iluminacja. Po raz kolejny jej mecenasem jest Alior Bank.

Iluminacja Nowego Światu to część ponad 20-kilometrowej świątecznej instalacji, która od wielu lat zachwyca mieszkańców Warszawy i turystów. Na sobotnie wydarzenie bank szykuje dla uczestników wiele atrakcji.

Tysiące światełek i wyjątkowych dekoracji w charakterystycznych dla Alior Banku kolorach: złota i burgundu będą się mienić od ronda de Gaulle’a aż do ul. Świętokrzyskiej. Na skrzyżowaniu ul. Nowy Świat i Alei Jerozolimskich, w otoczeniu błyszczących choinek, stanie wyspa Alior Banku z rozświetlonym melonikiem wypełnionym prezentami.

 

Tegoroczna świąteczna iluminacja Warszawy rozbłyśnie 3 grudnia,  chwilę po zapadnięciu zmroku. Specjalny czujnik „zmierzchowy” uruchomi oświetlenie około godz. 15:30. W tym samym czasie zaplanowano również zapalenie światełek na 27-metrowej choince, która tradycyjnie stanie na Placu Zamkowym. Świątecznych rozrywek nie zabraknie na całym Trakcie Królewskim, na którym w kilku punktach Urząd Miasta zaplanował występy artystyczne.

 

Wyjątkowe atrakcje czekają na spacerowiczów na ul. Nowy Świat, gdzie już od godz. 15:30 będzie można spotkać hostessy Alior Banku oraz Świętego Mikołaja. Dla wszystkich uczestników bank przygotował blisko pół tony świątecznych słodyczy, które osłodzą dzieciom i dorosłym ten wyjątkowy wieczór. Ponadto, korzystając z pomocy hostess w burgundowych czapkach, będzie można zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie oraz zdobyć świecące gadżety. Relację na żywo z wydarzenia będzie można śledzić na profilu Alior Banku na Facebooku. Aby być na bieżąco, warto polubić tę stronę już dziś.

 

Alior Bank serdecznie zaprasza wszystkich warszawiaków oraz turystów do odwiedzenia Nowego Światu i oglądania świątecznej iluminacji nie tylko w dniu inauguracji – 3 grudnia, ale przez cały świąteczny i noworoczny okres. Na magiczny spacer przy świetle tysięcy lampek będzie można się wybrać do pierwszych dni lutego 2017 r.

  Podobnie jak w ubiegłym roku, w zbliżającym się okresie świątecznym Alior Bank szczególnie mocno zaangażuje się w działalność charytatywną. Bank rozświetla nie tylko Nowy Świat, ale sam również „świeci przykładem” . Już wkrótce ujawnione zostaną szczegóły tegorocznej akcji. Co ważne, w tym roku Alior Bank planuje podwoić (w stosunku do ubiegłego roku) pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom z domów dziecka.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »