Gospodarka » Żywność

Alkohol, czy można sobie pozwolić ?

Alkohol, czy można sobie pozwolić ?
Zobacz więcej zdjęć »
Zdania są podzielone. Rozsądne będzie na pewno wyłączenie całkowite z diety napojów o wysokiej zawartości alkoholu. Ich spożycie może przyczynić się jedynie do zahamowania wzrostu mięśni i poważnej recesji w postępach treningowych.

Różnie co prawda alkohol działa na różnych ludzi. Jedni mówią, że jeden kieliszek wódki to miesiąc pracy na siłowni do tyłu, a drudzy, że cotygodniowa impreza nie wpływa na nich negatywnie.


Jedni i drudzy przesadzają, ale fakt faktem, że to Ci pierwsi mają więcej racji. Dodatkowo pamiętać należy że alkohol to puste kalorie i to wcale nie w małej ilości (1 g czystego alkoholu to 7 kcal).

Ja osobiście uważam, że na piwo od czasu do czasu śmiało sobie można pozwolić. Zwracajmy jednak uwagę by takie piwo nie zagościło na stałe w naszym codziennym jadłospisie zwłaszcza w obliczu zbliżających się wakacji.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Poradnik kulturystyczny - ciekawe artykuły
http://poradnikkulturysty.blox.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »