Firma » Reklama
Allegro wyznaje miłość
![]() |
| Zobacz więcej zdjęć » |
Kampanii przewodzi videoklip wraz z piosenką wykonywaną przez zespół Plastic. Obraz przedstawia historie zakochanych par w towarzystwie przedmiotów, które pragną ofiarować swoim 'połówkom'.
Wśród podarunków są takie 'romantyczne gadżety', jak tłumik ze stali, puchate futro, czy ozdobne drzewka ogrodowe. Zakochani prezentują podobną różnorodność: to fani Star Trek, sympatyczni działkowcy, melancholijni Emo... Reżyserem klipu jest Bartek Piotrowski, jeden z najbardziej obiecujących młodych reżyserów i operatorów, nominowany ostatnio w kategorii najlepszego wideoklipu na festiwalu Plus Camerimage w Łodzi.
Obchodzący Walentynki zostali bardzo poważnie potraktowani przez Allegro. Specjalnie dla nich powstał serwis www.walentynki.allegro.pl . Można w nim wysłać kartkę do ukochanej osoby, ściągnąć allegrowy, walentynkowy hit, obejrzeć video, pobrać klimatyczną tapetę i oczywiście kupić prezent dla ukochanej osoby.
Klip i piosenka emitowane będą w radio oraz internetowych portalach, serwisach społecznościowych i serwisach video. Kampania potrwa do 14 lutego.
Nadesłał:
ap
|

Zyxel Networks wprowadza wzmocniony punkt dostępowy WiFi 7 dla trudnych warunków przemysłowych
Credit Agricole ponownie liderem w przenoszeniu kont
Zestawy natryskowe w gun metal i black
Hörmann na targach Securex 2026 stawia na bezpieczeństwo i ochronę przestrzeni publicznej
Przydomowy ogród w zasięgu ręki – jak samodzielnie wykonać skrzynki do uprawy warzyw i kompostownik?
Komentarze (1)
Jestem ciekawa, czy na walentynki w przyszłym roku inne platformy w ten sposób będą się reklamować.Pomysł niezły, może i sprzedajemy.pl z niego skorzysta.