Kobieta, zdrowie, uroda » Ciało

Alphol przeciwstarzeniowy

Alphol przeciwstarzeniowy
Zobacz więcej zdjęć »
Badanie specjalistycznym aparatem Aramo SG wykazało, iż trzymiesięczne stosowanie Alpholu Omega Plus wpłynęło na zmianę ośmiu parametrów stanu skóry: wilgotność, elastyczność, tłustość, gładkość, pory, przebarwienia, wrażliwość i zmarszczki.

Alphol Omega Plus jest suplementem diety, który wzbogaca dietę w ważne dla metabolizmu kwasy omega 3 i 6 oraz zestaw witamin i mikroelementów o właściwościach antyoksydacyjnych. Ogranicza uszkadzanie struktur komórkowych przez wolne rodniki - głównego sprawcę przedwczesnego starzenia.

Dystrybutor suplementu, firma Tymofarm, zleciła IMR advertising by PR trzymiesięczny program badania konsumenckiego zatytułowany: „Alphol Omega Plus - ocena skuteczności działania".

Rozpoczęcie programu, jak również jego zakończenie, miało miejsce w siedzibie IMR advertising by PR, gdzie zaaranżowano gabinet do przeprowadzenia badania stanu skóry twarzy dziennikarek. Zgłosiło się 20 pań w przedziałach wiekowych do trzydziestego, do czterdziestego i po czterdziestym roku życia.

Odpowiednio przeszkolone kosmetolożki aparatem Aramo SG zbadały osiem, wymienionych wyżej, parametrów charakterystycznych dla skóry. Wyniki zostały zapisane. Każda z dziennikarek otrzymała, zależnie od wieku, odpowiednią ilość kapsułek Alpholu Omega Plus ze szczegółową instrukcją stosowania. Codziennie rozsyłana mailem kukułka przypominała o potrzebie sumiennego zażywania.
Ponadto, w IMR advertising by PR stworzono specjalne menu antyagingowe, rozsyłane uczestniczkom w cotygodniowych newsletterach, do samodzielnego przyrządzania. Przez czas trwania eksperymentu dziennikarki były zapraszane do IMR na lunche z potraw o uznanym działaniu przeciwstarzeniowym.

„Dla uczestniczek badania staraliśmy się stworzyć jak najbardziej przyjazne i niestresujące warunki pełnego wykorzystania możliwości Alpholu Omega Plus, wspomagając jego działanie odpowiednio dobranymi potrawami, których przygotowywanie nie zabierało wiele czasu i dawało relaks połączony z przyjemnością kulinarnego tworzenia" - mówi Monika Iskandar, dyrektor zarządzająca IMR advertising by PR.

Pod koniec stycznia br. zaprosiliśmy dziennikarki na sprawdzenie skuteczności Alpholu Omega Plus. Po kilku dniach otrzymaliśmy wyniki. Procentowy, uśredniony obraz badania nie byłby miarodajny dla poszczególnych typów skóry, wybraliśmy więc po jednej z dziennikarek z każdej grupy wiekowej. Publikujemy ich subiektywne spostrzeżenia.

I tak, suplementacja Alpholem Omega Plus u dziennikarki z grupy wiekowej do trzydziestego roku życia wypadła niezwykle obiecująco. Już po czterech tygodniach stosowania Alpholu poprawił się wygląd włosów, napięcie skóry, jej elastyczność i gładkość. Zmniejszyło się uczucie suchości i ściągnięcia cery zaraz po umyciu twarzy. Po pięciu tygodniach poprawiło się nawilżenie i natłuszczenie skóry. Po sześciu tygodniach dziennikarka zauważyła wyraźne spłycenie zmarszczek. Po siedmiu tygodniach stosowania tego suplementu diety odgnieciona w czasie snu skóra zaczęła szybciej wracać do stanu wcześniejszego. Po dwunastu tygodniach paznokcie stały się mniej łamliwe i bardziej wytrzymałe .Z ocen uczestniczki badania do czterdziestego roku życia wynika, że już po czterech tygodniach stosowania Alpholu poprawiło się nawilżenie, gładkość i zmniejszyło się uczucie suchości i ściągnięcia cery zaraz po umyciu twarzy. Po sześciu tygodniach dziennikarka zauważyła, że odgnieciona w czasie snu skóra zaczęła szybciej wracać do stanu wcześniejszego i jest bardziej elastyczna, lepiej natłuszczona. Po dziewięciu tygodniach poprawił się wygląd włosów, napięcie skóry, jej elastyczność i gładkość. Po dwunastu tygodniach stosowania Alpholu Omega Plus paznokcie stały się mniej łamliwe i bardziej wytrzymałe.

Z ocen uczestniczki badania po czterdziestym roku życia wynika, że już po czterech tygodniach stosowania Alpholu poprawił się wygląd włosów, napięcie skóry, jej elastyczność i gładkość. Zmniejszyło się uczucie suchości i ściągnięcia cery zaraz po umyciu twarzy. Po pięciu tygodniach poprawiło się nawilżenie i natłuszczenie skóry. Po sześciu tygodniach dziennikarka zauważyła wyraźne spłycenie zmarszczek. Po siedmiu tygodniach stosowania tego suplementu diety odgnieciona w czasie snu skóra zaczęła szybciej wracać do stanu wcześniejszego. Po dwunastu tygodniach paznokcie stały się mniej łamliwe i bardziej wytrzymałe.

Jak widać, Alphol Omega Plus działa podobnie na skórę w różnym wieku. Pełne wrażenia wymienionych trzech uczestniczek oraz diagramy zamieszczamy na stronie www.decydent.pl.

Natomiast każda z pań, a także panów, którzy chcieliby bezpłatnie zbadać stan swojej skóry i zakupić Alphol Omega Plus zapraszamy na stronę www.tymofarm.pl, gdzie można znaleźć terminarz i lokalizacje punktów badania skóry aparatem Aramo SG.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

IMR advertising by PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »