Firma » Biznes

ALSTAL Grupa Budowlana Laureatem konkursu „Firma Dobrze Widziana”

W środę, 29 listopada w Pałacu Staszica w Warszawie odbyła się uroczysta gala finałowa XIII edycji konkursu „Firma Dobrze Widziana”. Organizatorem wydarzenia jest Business Centre Club, który wyróżnił 65 Laureatów - w tym firmę ALSTAL Grupa Budowlana z Bydgoszczy.

Ideą i celem konkursu „Firma Dobrze Widziana” jest promowanie firm, które prowadzą biznes społecznie odpowiedzialny oraz szerzenie wiedzy na temat społecznej odpowiedzialności biznesu
i skutecznych metod komunikowania o prowadzonej przez firmę działalności prospołecznej.

 

- Bardzo się cieszę, że po raz trzynasty mogliśmy nagrodzić firmy, które spełniają kryteria społecznej odpowiedzialności biznesu, szczególnie w dzisiejszych czasach, jak mamy wojnę na Ukrainie i spore wykluczenia społeczne. Cieszę się, że możemy nagrodzić tym tytułem firmy, które są w pewnym sensie etycznym drogowskazem. Firmy pokazują, że nie tylko koncentrują się na zarabianiu pieniędzy, ale również na zmienianiu ekonomicznej rzeczywistości i na zmienianiu świata na lepsze – powiedział Jacek Goliszewski, prezes Business Center Club.

 

Jury konkursu ocenia wiele aspektów, lecz przede wszystkim zwraca uwagę na realizowaną strategię działań w obszarze CSR w dziedzinie ekologii, rynku i działań charytatywnych. Dodatkowo analizowana jest polityka firmy wobec pracowników z uwzględnieniem przestrzegania zasad równouprawnienia i metod komunikacji wewnętrznej.

 

Nagrodę w imieniu firmy ALSTAL odebrała Anna Rolka-Zawadzka, Dyrektor ds. Sprzedaży
i Marketingu
.

 

- ALSTAL Grupa Budowlana od samego początku - czyli już ponad 45 lat - aktywnie angażuje się w działania z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu. Wiąże się to ścisłe z polityką naszej firmy oraz ideami, które leżą u fundamentów powstania ALSTAL. Kreujemy codzienność, opierając się o nasze hasło #BudujemyMożliwości, które jest wielowymiarowe i na wielu płaszczyznach zamieniamy słowa w czyny. Wspieramy wyjątkowe projekty i inicjatywy – szczególną uwagę kierując na środowiska lokalne, w których jako organizacja funkcjonujemy. Jesteśmy przekonani, że taka postawa ma ogromne znaczenie, pozytywnie wpływając na ludzi, czego dowodem jest otrzymane wyróżnienie. Zachęcamy wszystkich do podążania tą drogą. – powiedziała Anna Rolka-Zawadzka.

 

Business Center Club to to prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców i największa w kraju ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców. Członkowie Klubu zatrudniają ponad 400 tys. pracowników, a przychody firm to ponad 200 miliardów złotych. Do klubu biznesu należą przedstawiciele wszystkich branż, międzynarodowe korporacje, instytucje finansowe i ubezpieczeniowe, firmy telekomunikacyjne, najwięksi polscy producenci i nie tylko.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »