Dom » Wnętrza

Amica ma nowe zmywarki

Amica ma nowe zmywarki
Zobacz więcej zdjęć »
Amica wprowadziła na rynek nowe modele zmywarek, które idealnie dopasują się do każdego wnętrza i stworzą spójną estetyczną całość z pozostałymi urządzeniami AGD marki Amica.
Nowe zmywarki są przede wszystkim eco, tzn. efektywne, ciche i oszczędne. 

Nowe zmywarki Amica odznaczają się efektywnym zmywaniem nawet 14 kompletów naczyń, cichą pracą oraz niskim zużyciem wody i prądu.To wszystko jest możliwe dzięki szeregowi inteligentnych rozwiązań:

Nowe zmywarki Amica to inteligentny styl w czystej postaci. Niezwykle atrakcyjne rozwiązania estetyczne robią wrażenie już przy pierwszym kontakcie. Wewnętrzne oświetlenie LED zapala się automatycznie po otwarciu drzwi zmywarki, a wyświetlacz tekstowy LCD przeprowadzi nas przez dziewięć różnych programów i dziewięć temperatur zmywania… chyba że użytkownik wybierze program Auto, który dzięki elektronicznemu sensorowi zabrudzenia wody, sam dostosuje ilość wody i temperaturę do stanu zmywanych naczyń.

Amica udowadnia kolejny raz, że kuchnia to jej domena – przed posiłkiem i po nim.Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »