Technologie » AGD - RTV

Amica nagrodzona za design

„Design dla konesera" – to kolejna nagroda, którą Amica odebrała za swój wyjątkowy piekarnik Zen. Eksperci docenili pomysł, estetykę i jakość wykończenia sprzętu.
Amica pokazuje, że technologia może być naprawdę tylko tam, gdzie jest rzeczywiście potrzebna.

Amica po raz kolejny udowadnia swoją wyższość nad swoimi zagranicznymi konkurentami. Wcześniej otrzymała za swój piekarnik prestiżową międzynarodową nagrodę red dot best of the best 2012. Na uroczystej gali organizowanej przez magazyn „Dobre Wnętrze” znów doceniono ideę odwołującą się do tradycji minimalizmu. Tutaj technologia nie jest dla siebie, tylko dla człowieka. Do obsługi piekarnika wystarczą dwa pokrętła. Na pierwszym miejscu są potrzeby człowieka, któremu dom jawi się jako oaza spokoju i bezpieczna przystań.

Konkurs „Design dla konesera” ma na celu promowanie najlepszego wzornictwa, które podkreśla nasz gust i status społeczny. Jurorzy na co dzień zajmują się projektowaniem i urządzaniem wnętrz. Ich wybór odzwierciedla zmiany mentalnościowe Polaków, którzy coraz bardziej inspirują się innymi propozycjami kulturowymi i coraz odważniej stawiają na praktyczny komfort życia.

Więcej informacji na temat piekarnika Zen i innych produktów Amiki można znaleźć na stronie www.amica.pl.

Amica
WIĘCEJ INFORMACJI Z FIRMY AMICA WRONKI S.A. (PRESS BOX)Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

newss.pl
http://newss.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »