Firma » Biznes

Amway Polska wspiera światowej klasy siatkarza

Martins Plavins, światowej klasy siatkarz plażowy i brązowy medalista Igrzysk Olimpijskich w Londynie, nawiązał współpracę z firmą Amway Polska.

W jej ramach firma będzie wspierała zawodnika w przygotowaniach do kolejnych turniejów, dostarczając suplementy diety, a także umożliwiając uzyskanie porad na temat suplementacji w jednym z najnowocześniejszych na świecie ośrodków medycyny sportowej MilanLab.

Jako zawodowy sportowiec, Martins Plavins ma świadomość kluczowej roli, jaką pełni odpowiednie przygotowanie do treningów, meczów i kolejnych turniejów. Nieodłącznym elementem diety każdego profesjonalisty są suplementy, które wspomagają gospodarkę energetyczną organizmu, regulują metabolizm oraz szybkość spalania kalorii.

 

Poszukiwania najlepszych dostępnych na rynku suplementów diety, doprowadziły do nawiązania współpracy pomiędzy Martinsem Plavinsem a firmą Amway Polska. Marka NUTRILITE™, znana z zaangażowania w aktywności sportowe, sponsorująca między innymi utytułowany klub piłkarski AC Milan, zaoferowała sportowcowi wybrane przez niego produkty, dopasowane do jego indywidualnych potrzeb. Dzięki współpracy z klubem piłkarskim AC Milan, siatkarz odwiedzi również słynny ośrodek medycyny sportowej w Milanello. Na miejscu eksperci z MilanLab przygotują dla Martinsa Plavinsa  zestaw wskazówek i porady z dziedziny suplementacji i dietetyki.

Martins Plavins to 28-letni łotewski siatkarz, którego największym sukcesem w dotychczasowej karierze było zdobycie brązowego medalu w siatkówce plażowej mężczyzn podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie w 2012 roku. W trakcie swojej ponad dziesięcioletniej przygody z zawodową siatkówką, otrzymał liczne tytuły i nagrody indywidualne. Już jako nastolatek wyróżniał się na tle innych zawodników, zostając Mistrzem Europy (2004), Mistrzem Europy U-23 (2005), a także Mistrzem Świata U-21 (2005). W ubiegłym roku został zwycięzcą prestiżowego turnieju Grand Slam 2012, rozgrywanego w Starych Jabłonkach.

1 lipca 2013 roku łotewski siatkarz rozpoczął rywalizację w turnieju z cyklu World Championship w Starych Jabłonkach na Mazurach. W ramach współpracy nawiązanej z firmą na spodenkach i innych elementach stroju zawodnika pojawiło się logo NUTRILITE™ by Amway. Tuż przed rozpoczęciem zawodów w Starych Jabłonkach Martins Plavins wygrał  silnie obsadzony, międzynarodowy turniej siatkówki plażowej, rozgrywany w Salukrasti na Łotwie. Stawia to zawodnika w ścisłym gronie faworytów do zwycięstwa w zawodach. Zmagania siatkarzy w Starych Jabłonkach można podziwiać do 7 lipca.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

United PR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »