Gospodarka » Opakowania

Angielskie świąteczne ciasteczka w opakowaniach Plast- Box SA

Plast – Box SA pozyskał nowego partnera biznesowego z branży spożywczej. Tym razem słupska spółka giełdowa zajęła się przygotowaniem opakowań dedykowanych dla jednego ze znanych w Wielkiej Brytanii producenta ciastek - Haywood & Padgett.
Firma Haywood & Padgett jest jedynym z większych producentów wyrobów cukierniczych w Wielkiej Brytanii. Ponad 25 - letnie doświadczenie w pieczeniu rozmaitego asortymentu ciastek i słodkiego pieczywa pozwoliło na wypracowanie przez nią licznych relacji biznesowych w sektorze handlu detalicznego oraz nawiązanie stałej współpracy z sieciami znanych na rynku brytyjskim hipermarketów. Pozyskanie przez Plast- Box SA tak uznanego partnera biznesowego stwarza realne szanse na dalsze zwiększenie w kolejnych latach liczby opakowań słupskiej spółki eksportowanych do Wielkiej Brytanii.

„Długie negocjacje i szczegółowe ustalenia z firmą Haywood & Padgett zakończyły się sukcesem. Produkty naszego nowego partnera biznesowego od ćwierćwiecza cieszą się dużą popularnością na rynku brytyjskim. Pierwsze zamówienie realizowane dla Haywood & Padgett objęło przygotowanie kompletów wiader 1 l z etykietami IML dostoswanymi wizualnie do trzech rodzajów smaku ciastek marki Haywood & Padgett. Do tej pory dostarczyliśmy ponad 300 tys. opakowań, po 100 tys. dla każdego z wariantów smakowych ciastek. Zdobione wiaderka Plast-Box, zawierające świąteczne ciastka pojawią się w znanej sieci hipermarketów w Wielkiej Brytanii w ramach akcji przedświątecznej" - mówi Artur R. Skonieczny, Dyrektor Sprzedaży Eksportowej w spółce Plast - Box SA.

Zakres współpracy słupskiej spółki z jednym ze znanych w Wielkiej Brytanii producentów wyrobów cukierniczych może ulec rozszerzeniu. Już teraz Plast - Box SA prowadzi rozmowy na temat możliwości realizacji nowych projektów dla marki Haywood & Padgett. Decydujący wpływ na decyzję o rozpoczęciu produkcji opakowań również dla innego asortymentu brytyjskiego producenta będzie miało powodzenie sprzedaży ciastek, opakowanych w pojemniki Plast - Box SA, podczas planowanej przez firmę Haywood & Padgett akcji przedświątecznej.

www.plast-box.com
................................................................................................................................................................................
Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. specjalizuje się w projektowaniu, konstruowaniu i wytwarzaniu opakowań z tworzyw sztucznych. Plastikowe pojemniki i wiadra, znajdujące się w bieżącym zakresie produkcji odzwierciedlają ponad 20-letnie doświadczenia ich wytwórcy oraz reprezentują najlepsze osiągnięcia technologiczne branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.
W swojej historii Przetwórstwo Tworzyw Sztucznych Plast-Box S.A. przeszło liczne transformacje. Zmiana siedzib i formy prawnej, liczne inwestycje, ukierunkowane na zwiększanie potencjału produkcyjnego i rozszerzenie palety ofertowej sprawiły, że z małej firmy prywatnej, założonej w roku 1983 powstała firma, zatrudniająca ok 190 osób i będąca jednym z liderów w branży na rynku krajowym, równolegle dynamicznie rozwijająca własną strategię eksportową.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

GutPR

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »