Kultura, sztuka » Kultura

Antyki, winyle, starocie oraz porcelana na jarmarku w Centrum Handlowym Auchan Bielany

Jarmarki antyków, staroci, winyli i porcelany w Centrum Handlowym Auchan Bielany zyskały grono wielbicieli i stałych bywalców. To doskonała okazja do spotkań osób, które łączy wspólna pasja do przedmiotów z historią. Wszyscy docenią wyjątkową atmosferę panującą podczas jarmarków.

W wybrane dni od lipca do grudnia w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany pojawią się stoiska, na których będzie można znaleźć wyjątkowy, różnorodny asortyment. Czekają unikatowe ozdoby, wyroby z brązu i mosiądzu, witraże, rękodzieło artystyczne i porcelana, czy stylizowane sztućce. Niepowtarzalne przedmioty znajdą dla siebie także miłośnicy starych medali, odznak i innych przedmiotów retro.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Nie lada gratka czeka również wielbicieli muzyki z „czarnej płyty”, którzy będą mogli uzupełnić swoją kolekcję winyli lub kupić upominek dla bliskich, którzy podzielają ich pasje.

Jarmark antyków, staroci, winyli i porcelany jest wydarzeniem cyklicznym, które w II połowie 2024 roku odbędzie się w dniach.

·       4-6 lipca

·       25-27 lipca

·       22-25 sierpnia

·       17-19 października

·       21-23 listopada

·       12-15 grudnia

Stoiska będą dostępne od godziny 9.30 do godziny 21.00 w pasażu Centrum Handlowego Auchan Bielany przy ulicy Francuskiej 6 w Bielanach Wrocławskich. Wstęp wolny.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Centrum Handlowe Auchan

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »