Firma » Biznes

Apexim AB wyróżniony za dynamiczny rozwój i transparentność

Apexim AB wyróżniony za dynamiczny rozwój i transparentność
Zobacz więcej zdjęć »
Zielonogórski Apexim AB został wyróżniony za dynamiczny rozwój oraz rzetelność płatniczą i transparentność w obrocie gospodarczym.
Apexim AB, właściciel sieci stacji paliw, otrzymał dwa niezależne certyfikaty potwierdzające, że firma posiada dobrą kondycją finansową i jest solidnym, a zarazem perspektywicznym partnerem biznesowym. Wyróżnienia te dowodzą podejmowania przez zarząd Apexim AB właściwych decyzji biznesowych.

Certyfikat Dynamiczna Firma 2013 został przyznany Apexim AB przez instytut Bisnode Polska za osiągniętą dynamikę wzrostu w latach 2010 - 2012. Wyróżnienie dowodzi, że firma rozwija się, wzmacnia swoją pozycję rynkową i osiąga bardzo dobre wyniki finansowe.

Z kolei Krajowy Rejestr Długów przyznał firmie certyfikat Rzetelna Firma, potwierdzając tym samym jej wiarygodność finansową i biznesową oraz rzetelność i transparentność działalności.

Certyfikat Dynamiczna Firma został przygotowany przez Bisnode Polska we współpracy z jedną z największych na świecie wywiadowni gospodarczych Dun & Bradstreet.

Program Rzetelna Firma powstał w 2008 roku i jest prowadzony przez Krajowy Rejestr Długów. Jego celem jest propagowanie rzetelności płatniczej, etyki oraz transparentności w obrocie gospodarczym w Polsce.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »