Dom » Nieruchomość

Apsys Polska zbiera laury jako zarządca i deweloper

Apsys Polska zbiera laury jako zarządca i deweloper
Zobacz więcej zdjęć »
Apsys Polska otrzymał 3 prestiżowe nagrody w dziedzinie nieruchomości komercyjnych na terenie Europy Środkowo-Wschodniej. Firmę nagrodzono po raz trzeci z rzędu jako Property Manager, a po raz drugi jako Developer of the Year. Fabrice Bansay, Prezes Apsys Polska, został wyróżniony indywidualnie.

Nagrody Property Manager of the Year, Developer of the Year oraz Professional of the Year wręczono Apsys Polska 12 lutego 2014 r. podczas 7 dorocznej gali CEE Retail Awards. Przyznało je jury składające się z 47 czołowych specjalistów branży nieruchomości komercyjnych, reprezentujących całe spektrum firm – od deweloperów, inwestorów, banków, zarządców nieruchomości po najemców.

- Rok 2015 zaczął się dla nas wyjątkowo dobrze – o dwa nowe centra powiększyło się portfolio zarządzanych przez Apsys centrów, a budowa naszego nowego obiektu w Poznaniu rozwija się według planów, ciesząc się dużym zainteresowaniem najemców. Nie ukrywam, cieszy mnie, że dzięki naszemu doświadczeniu i wynikom już dziś zgłasza się do nas wielu właścicieli centrów handlowych zainteresowanych powierzeniem nam swoich aktywów. Czujemy się dumni i zaszczyceni otrzymanymi nagrodami, które plasują nas wysoko pośród innych firm w naszej branży. Zawsze w tych szczególnych chwilach podkreślam zasługi, pasję i profesjonalizm zespołu Apsys i do moich kolegów kieruję słowa wdzięczności – mówi Fabrice Bansay, CEO Apsys Polska.

Przyznany firmie po raz trzeci z rzędu (lata 2012, 2013 i 2014) tytuł Property Manager of the Year potwierdza, że Apsys Polska jest jednym z najbardziej cenionych zarządców centrów handlowych w Europie Środkowej. Świadczą o tym także wskaźniki efektywności osiągnięte przez spółkę w 2014 roku, do których należą: wzrost indeksu obrotów w ujęciu rocznym o 5,7%, wskaźnik ściągalności czynszu na poziomie 99,6% dla całego portfolio spółki, zarządzanie 1320 umowami najmu – wzrost o 26%. Firma realizuje program „Smart Center”, który polega głównie na wdrażaniu tzw. zielonych rozwiązań w celu prowadzenia racjonalnej polityk zasobów naturalnych oraz zwiększenia efektywności kosztowej zarządzanych centrów (dla przykładu - obniżenie zużycia energii powyżej 30% w obiektach wykorzystujących technologię LED). Spośród 20 obiektów zarządzanych przez Apsys 16 centrów pozyskało certyfikaty BREEAM-In-Use (na poziomie „excellent” i „very good”) gwarantujące najwyższą dbałość o zarządzanie środowiskiem naturalnym.

W 2014 roku Apsys Polska rozpoczął budowę centrum handlowego Posnania, konceptu wykorzystującego nowatorskie rozwiązania nie tylko w aspekcie architektury, ale także ekologii oraz oferty i obsługi klienta opartych na innowacyjnych technologiach. Posnania będzie jedynym regionalnym Shopping & Lifestyle Center w Wielkopolsce i trzecim co do wielkości obiektem w Polsce. Jest to również największa obecnie inwestycja w branży retail w całej Europie Środkowej.  



Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Effective Public Relations
http://effectivepr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »