Dom » Architektura

Aranżacyjne podróże

Aranżacje wnętrz inspirowane podróżami przenoszą nas w inspirujące miejsca. Dzięki nim możemy doświadczyć egzotyki, różnorodności kultur i naturalnego piękna, nie wychodząc z domu.

Piękno patagońskiego kwarcytu

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Patagonia, znajdująca się w Argentynie i Chile. To kraina, która zachwyca bezkresnymi przestrzeniami, majestatycznymi górami i surowym pięknem. Właśnie tutaj, w sercu tej dzikiej natury, powstał wyjątkowy kwarcyt o głębokiej zielonej barwie, przeplatanej beżowymi akcentami - kwarcyt patagoński. Kolekcja Impress, inspirowana tym wyjątkowym kamieniem, przenosi jego przeskalowany wzór do naszych wnętrz, tworząc przestrzenie pełne elegancji i wyrafinowania.

 

Urok Orientu

Fadma to kwintesencja orientalnej Casablanki, marokańskiego miasta pełnego zmysłowych wrażeń, kojarzonego z filmową historią o wielkiej miłości. Kolorystyka kolekcji oddaje ducha słonecznego Maroko pełnego bogatych, etnicznych wzorów, wprowadzając do wnętrz orientalny charakter. Inspiracją Fadmy są białe fasady budowli Casablanki, przeglądające się w ocenie. Kolekcja zachwyca subtelnymi dekoracjami i kunsztownym wykończeniem, oddając esencję orientalnej estetyki.

 

Adriatycka elegancja

Pietra Blue to ukłon w stronę adriatyckiego marmuru i wyspy Brač, największej z wysp Dalmacji. Na jej terenie znajdują się kopalnie zjawiskowo białego marmuru, który zdobi rezydencje na całym świecie. Kolekcja Pietra Blue czerpie z piękna tej wyspy, łącząc nieskazitelną biel marmuru z błękitnym użyleniem. Efektem jest płytka, która emanuje elegancją i subtelnością, przenosząc nas w klimat ciepłych wód Adriatyku i promieni słonecznych.

 

Dalekowschodni teatr cieni

Kolekcja Tori Take inspirowana jest kulturą dalekiej Azji, w szczególności intrygującym teatrem cieni. Wyświetlone na białej bibule kontury gałązek tworzą niesamowite wrażenie, migocząc w świetle, budując dramaturgię kształtów i przynoszą na myśl spacer po mglistych lasach Dalekiego Wschodu. Kolekcja ta przenosi nas w świat pełen subtelnych dekoracji i malarskich detali, gdzie rzeczywistość przeplata się z baśniowymi opowieściami. To orientalna bajka, która zachwyca i inspiruje, wprowadzając do wnętrz magiczny klimat Azji.

 

Aranżacje inspirowane dalekimi miejscami to nie tylko sposób na wprowadzenie do wnętrz różnorodności, ale także możliwość odbycia niezwykłej podróży bez wychodzenia z domu. Kolekcje Grupy Tubądzin to wyjątkowe wzornictwo przenoszące nas w najpiękniejsze zakątki świata. Dzięki nim możemy cieszyć się egzotyką i pięknem odległych miejsc, tworząc unikalne i inspirujące przestrzenie w naszych domach.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »