Firma » Biznes

Arcus S.A. ze Złotym Laurem Niepodległej 2018

Arcus otrzymał nagrodę w kategorii Rodzinna Firma z Pięknymi Tradycjami w konkursie Złote Laury Niepodległej.


Uroczysta gala odbyła się pod patronatem honorowym Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Wicepremiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego. Wydarzenie wpisuje się w kalendarium oficjalnych obchodów jubileuszu 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę.
 
Złote Laury Niepodległej to inicjatywa redakcji magazynu „Manager”, której celem jest uhonorowanie przedsiębiorstw, organizacji, placówek naukowo-badawczych oraz instytucji, które mają szczególny wkład w umacnianie polskiej gospodarki. To również podziękowanie dla polskiego biznesu za udział  w świętowaniu odzyskania niepodległości w ramach inicjatyw „Niepodległa” związanych z obchodami stulecia odzyskania niepodległości Polski. 
 
- Sądzimy, że wręcz naszym obowiązkiem jest podkreślić znaczenie i docenić polskie przedsiębiorstwa, organizacje oraz instytucje zawiązane z biznesem, które swoimi działaniami, nowoczesnym podejściem  i zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych, nieustannie budują Polskę  i jej wizerunek w Europie i na świecie - mówi redaktor naczelny miesięcznika „Manager” Piotr Cegłowski.
W kategorii: Rodzinna Firma z Pięknymi Tradycjami, nagrodę otrzymała ARCUS S.A., firma z polskim rodowodem i kapitałem, która funkcjonuje na rynku od ponad 30 lat.
 
- Otrzymując tak cenną nagrodę w roku jubileuszowym, nie sposób nie wspomnieć o skromnych początkach naszej firmy, która mieściła się w jednym pokoju. Niepewność gospodarcza lat 80-tych  i piętrzące się problemy nie zniechęciły nas. Przyjęliśmy strategię cierpliwego rozwoju nastawionego na długoterminowe efekty. Ta nagroda świadczy o tym, że konsekwentne budowanie przynosi trwałe rezultaty. Widzimy to patrząc na wzrost polskiej gospodarki, do którego szczególnie przyczynili się laureaci konkursu Złote Laury Niepodległej. To zaszczyt znaleźć się w takim gronie. Gratuluję wszystkim wyróżnionym firmom – powiedział prezes Grupy Arcus S.A. Michał Czeredys.
 
Wśród pozostałych nagrodzonych znalazły się: w kategorii „Rozpoznawalność marki i budowa pozytywnego wizerunku Polski” nagrodę otrzymały: PKN ORLEN S.A. oraz OCEANIC S.A., w kategorii „Dynamiczny Rozwój”: PKP CARGO S.A., ENTER AIR Sp. z o.o., a także Grupa MOKATE Sp. z o.o.,  w kategorii „Nowoczesne oraz Innowacyjne Rozwiązania Technologiczne”: PKO BP S.A. i Kliniki MIRACKI, w kategorii „Inwestor Korporacyjny Venture Capital”: PGE Ventures, a w kategorii „Działalność na Rzecz Zrównoważonego Rozwoju”: Agencja Rozwoju Przemysłu.
W skład tegorocznej kapituły konkursu „Złote Laury Niepodległej” weszli przedstawiciele m.in.: Społecznej Akademii Nauk w Warszawie, Pracodawców RP, Fundacji Polskiego Godła Promocyjnego Teraz Polska, Krajowej Izby Gospodarczej, Polskiej Organizacji Turystycznej, Kancelarii Prawnej Wojewódka i Wspólnicy czy Wydawnictwa Business Magazine Manager. 
 
Uroczysta Gala rozdania nagród Złote Laury Niepodległej odbyła się w dniu 12 grudnia br.  w Łazienkach Królewskich w Warszawie, pod Honorowym Patronatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego oraz Wicepremiera, Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego Piotra Glińskiego.


Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

iwonamichalowska

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »