Kobieta, zdrowie, uroda » Dziecko

Arkady „Promykowi Słońca”

Arkady „Promykowi Słońca”
Zobacz więcej zdjęć »
Wrocławscy dziennikarze po raz kolejny włączyli się w akcję charytatywną Arkad Wrocławskich „Wielkie Malowanie Jaj”. Pomogli w ten sposób Fundacji „Promyk Słońca”, otrzymała od Centrum czek w wysokości 3 tysięcy złotych.

W wielkanocnym malowaniu jaj wzięły udział redakcje Telewizji Polskiej Wrocław i Gazety Wrocławskiej, a także portali tuWrocław, dlaStudenta oraz Moje Miasto Wrocław. Do dyspozycji otrzymały półtorametrowe jaja, które mogły ozdobić według własnej inwencji twórczej. Każdy zespół redakcyjny wspierała dwójka dzieci z przedszkola integracyjnego prowadzonego przez Fundację „Promyk Słońca”. Na gigantycznych pisankach znalazły się zające, kwiaty i inne akcenty wielkanocne. Inspiracją, zwłaszcza dla najmłodszych, było akwarium oceaniczne Centrum – na jajach wymalowane zostały także ryby i rekin.

Pomalowane przez media wielkanocne jaja symbolicznie wykupiły Arkady Wrocławskie, przekazując Fundacji czek na kwotę 3 tysięcy złotych. Z rąk Dyrektora Zarządzającego Centrum Krzysztofa Szargawińskiego odebrała go doktor Adrianna Pietraszkiewicz. Arkady Wrocławskie już po raz drugi udzieliły wsparcia Fundacji „Promyk Słońca”.

Pełną fotorelację z wydarzenia można obejrzeć na www.facebook.com/arkadywroclawskieRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »