Firma » Reklama

Arkady Wrocławskie i Mega Wyprzedaże dla Dwojga!

Arkady Wrocławskie i Mega Wyprzedaże dla Dwojga!
Zobacz więcej zdjęć »
Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, bo od tego są zakupy. A zakupy pomnożone razy dwa, to radość większa w dwójnasób.

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają, bo od tego są zakupy. A zakupy pomnożone razy dwa, to radość większa w dwójnasób. Arkady Wrocławskie wyszły naprzeciw oczekiwaniom wielbicieli wyprzedaży, dlatego z okazji sezonowego szaleństwa obniżek oraz zbliżającego się święta zakochanych, zapraszają na Mega Wyprzedaże dla Dwojga.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

 

Unikatowa, ale bardzo atrakcyjna oferta Mega Wyprzedaży, to akcja polegająca na tym, że 12 lutego, zabierając na zakupy drugą osobę można liczyć na naprawdę ciekawe rabaty i okazjonalne produkty. Nie musi być to nasz partner życiowy, ale na przykład przyjaciółka lub ktoś z rodziny. Ważne, aby tego dnia przyjść do Arkad Wrocławskich w parze.

Dodatkowym punktem programu Mega Wyprzedaże są specjalne strefy czasowe, które będą zmieniać się co trzy godziny. W tym czasie oferta wyprzedaży oraz wysokość rabatu zmieni się w zależności od sklepu i premiowanych produktów.

Akcja rusza 12 lutego o godzinie 9.00 i potrwa do 21.00.

Rozkład jazdy Mega Wyprzedaży dla Dwojga:

9:00-12:00

12:00-15:00

15:00-18:00

18:00-21:00

Każdy sklep przygotowuje inną promocję. Informacje zostaną zamieszczone na witrynach butików. Różne godziny oznaczają różne promocje!

Z ofertą Mega Wyprzedaży, jak i konkursów przygotowanych specjalnie dla Klientów Arkad Wrocławskich można zapoznać się w lutowym folderze Arkad Wrocławskich. Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »