Kultura, sztuka » Muzyka

Czesławs Śpiewa w Arkadach Wrocławskich

Czesławs Śpiewa w Arkadach Wrocławskich
Zobacz więcej zdjęć »
Czesław Mozil, wyjątkowy wokalista, muzyk i twórca alternatywnego popu znany z projektu Czesław Śpiewa wystąpi z koncertem w Arkadach Wrocławskich już 12 lutego 2011 r.

Z okazji Walentynek tylko 498 osób będzie mogło zobaczyć Czesława w akcji na żywo w Arkadach Wrocławskich.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Koncert odbędzie się w sobotę 12 lutego o godzinie 21:00. W zatkniętej imprezie udział wezmą Klienci Arkad Wrocławskich, którzy od 22 stycznia do 12 lutego dokonają zakupów na łączną kwotę 300 złotych. Pierwszych 249 osób otrzyma zaproszenie na koncert dla dwóch osób. Zaproszenia można odbierać w Punkcie Informacyjnym.

Czesław Śpiewa - założycielem i twórcą jest duński Polak o niepokornych ustach, Czesław Mozil. W 2008 roku ukazał się pierwszy album artysty „Debiut”. Czesław skomponował muzykę i zaśpiewał teksty napisane przez internautów i Michała Zabłockiego. Przebojem albumu stała się „Maszynka do świerkania” – cztery miliony odtworzeń na YouTube. „Debiut” pokrył się dwukrotnie platyną, a Czesław został nagrodzony trzema Fryderykami.

Już 12 lutego fenomen pod nazwą Czesław Śpiewa wystąpi w Arkadach Wrocławskich. Dajmy się ponieść miłości!

Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »