Firma » Biznes

Arkady Wrocławskie odwiedziło 7 milionów osób!

Arkady Wrocławskie odwiedziło 7 milionów osób!
Zobacz więcej zdjęć »
Arkady Wrocławskie w 2010 roku odwiedziło ponad 7 milionów osób. To 10 procentowy wzrost udziału względem poprzedniego roku.

W tym czasie zrealizowano nowy plan marketingowy, przeprowadzono także zintegrowaną kampanię promocyjną i wizerunkową Arkad Wrocławskich.


Arkady Wrocławskie, to miejsce spotkań dla wielbicieli zakupów oraz wszystkich preferujących miejski styl życia. Sklepy, butiki, kawiarnie i restauracje pracują każdego dnia, zaś kompleks kinowy Multikino to doskonała przestrzeń kreująca wydarzenia z obszaru współczesnej popkultury. Znakami rozpoznawczymi Arkad stało się unikatowe w skali kraju akwarium oceaniczne oraz przyjazna otwarta na rodzinne spotkania atmosfera całego centrum.

Ubiegły rok upłynął pod hasłem aktywnej zabawy i rozrywkowych spotkań, połączonych z poradnikowym charakterem. Podstawą działań podjętych przez Arkady Wrocławskie było połączenie potrzeb konsumenckich z korzyściami, jakie mogą otrzymywać Klienci podczas wizyt w centrum. To przyniosło efekty!

Mimo ostrożnych reakcji rynku i konsumentów, ze względu na nieustanną obecność informacji dotyczących kryzysu na rynkach europejskich i światowych, Arkady Wrocławskie zanotowały wzrost odwiedzin o 10 procent, co zaowocowało również wzrostem obrotów handlowych sklepów o 3,90%.

- Dziękujemy Wszystkim za odwiedzimy, zakupy i czas spędzony w naszym Centrum. Zapraszamy Państwa codziennie w 2011 roku. Na Naszych Klientów czekają najlepsze zakupy i liczne niespodzianki - podsumowuje Krzysztof Szargawiński, Dyrektor Zarządzający Centrum.

Arkady Wrocławskie - Tu każda chwila cieszy.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

patrycja.gowienczyk@fabrykaidei.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »