Kultura, sztuka » Kultura

Arkady Wrocławskie pełne regionalnych rarytasów

Arkady Wrocławskie pełne regionalnych rarytasów
Zobacz więcej zdjęć »
Targi Produktów Regionalnych i tym razem nie zawiodły miłośników rodzimych przysmaków oraz rękodzieł. Od piątku do niedzieli (13-15 września) zapachy swojskich rarytasów przyciągały do Centrum mieszkańców Wrocławia i okolic.

Produkty regionalne zagościły w Arkadach Wrocławskich na dobre. Cyklicznie w Centrum pojawiają się wystawcy, którzy chętnie promują rodzime smaki. W poprzedni weekend także nie brakowało suto zastawionych stołów: pachnących wypieków, pysznych wędlin, naturalnych przypraw, aromatycznych miodów i różnorodnych słodkości.

Uczta dla podniebienia była tylko jednym z elementów Targów. Na stoiskach znalazło się również miejsce dla słynnej bolesławieckiej ceramiki, wyrobów z lnu i uroczej biżuterii.


Arkady Wrocławskie – Tu każda chwila cieszy.

CH Arkady Wrocławskie zlokalizowane jest w ścisłym centrum Wrocławia. Na 3 poziomach galerii znajduje się 110 sklepów i punktów usługowych. Do dyspozycji Kientów przygotowanych jest 1000 miejsc parkingowych. W Centrum znajduje się też nowoczesne centrum rekreacyjne „Fitness Academy” oraz 10-salowe kino Multikino. Największą atrakcją Centrum jest ogromne akwarium z rekinem i egzotycznymi rybami: 12 metrów wysokości, 8,5 metra długości, 3.5 metra szerokości oraz waga 200 ton - oto dane akwarium.

Więcej informacji na http://www.arkadywroclawskie.plKontakt: Dorota Żmiejko, Manager ds. marketingu, tel. 071 79 77 603

e-mail: dorota.zmiejko@lcc.pl

Kontakt: Katarzyna Szydłowska, PR manager, tel. 692 903 355

e-mail: katarzyna.szydlowska@fabrykaidei.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

redakcja123

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »