Moda » Biżuteria

ARTE – nowa autorska kolekcja W.KRUK

ARTE – nowa autorska kolekcja W.KRUK
Zobacz więcej zdjęć »
Na początku powstała elipsa, znak nieskończoności, która potraktowana gestem przekształciła się w kulę – źródło dobrej energii. Oto geneza powstania nowej autorskiej kolekcji Anny Orskiej dla W.KRUK na sezon jesień-zima 2012 o nazwie ARTE.

Na autorską kolekcję ARTE składają się kolczyki, wisiorki, pierścionki i bransoletki wykonane z metalu w połączeniu z miedzią lub srebrem. Motywem przewodnim są kule ułożone w idealnym porządku lub kontrolowanym chaosie. Dotykając delikatnie o sobie czarodziejsko dźwięczą, niczym dzwoneczki na wietrze niosące dobrą energię.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

ARTE to nowoczesna i artystyczna kolekcja, która wpisuje się w klimat industrialnego miasta XXI wieku. Dostępna jest we wszystkich salonach W.KRUK od września 2012 r. Ceny rozpoczynają się od 99 zł.

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

PR Manager W.KRUK

katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl,

 Tel. 603 120 492

wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »