Moda » Biżuteria

Pamiętaj o Dniu Babci i Dziadka!

Pamiętaj o Dniu Babci i Dziadka!
Zobacz więcej zdjęć »
Dzień Babci i Dziadka to dwie ważne daty w miesiącu styczniu. Pamiętajmy o życzeniach i drobnych podarunkach, które z pewnością uradują naszych Dziadków.

Dla Babci salony jubilerskie W.KRUK proponują wzory z autorskich kolekcji GEO, Telkari i Czarodziejski Ogród. Odpowiednim upominkiem będą także ponadczasowe perły, które od wieków uznawane są za najcenniejsze z klejnotów.

 

Dziadka ucieszą klasyczne srebrne spinki do koszuli. Wzór z bursztynem, kamieniem niezwykłym i magicznym, z pewnością doda oryginalności. Z kolei spinka do krawatu podkreśli klasyczny i elegancki styl naszego Dziadka.

 

Serdecznie zapraszamy do salonów jubilerskich W.KRUK po wybór prezentów dla Naszych Babć i Dziadków!

 

 

***

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

 

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

PR Manager W.KRUK

katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl

 Tel. 603 120 492

 wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 10 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »