Moda » Biżuteria

SHINE czyli blask pożądania

SHINE czyli blask pożądania
Zobacz więcej zdjęć »
Baśniowy błysk i gra barw to absolutny fenomen diamentów, które od wieków urzekają kobiety na całym świecie. Odkryj ich niezliczony blask w nowej kolekcji W.KRUK o nazwie SHINE.

Na kolekcję diamentową SHINE składają się kolczyki, wisiorki i pierścionki wykonane ze złota w kolorze białym i żółtym. Diamenty zgrupowane ze sobą w odpowiedni sposób  sprawiają wrażenie jednego dużego kamienia. 

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Kolekcja diamentowa SHINE dostępna jest w salonach W.KRUK od sierpnia. Ceny rozpoczynają się już od 449 zł.

W.KRUK to najstarsza marka jubilerska w Polsce, lider rynku jubilerskiego w Polsce. Polska tradycja pielęgnowana od 1840 roku oraz otwartość na nowoczesne trendy czynią markę W.KRUK ekspertem w dziedzinie biżuterii. Wyroby jubilerskie oferowane w salonach W.KRUK pozwalają zaspokoić pragnienia piękna i wyrafinowania, jednocześnie dając gwarancję najwyższej, jakości i doskonałości. W. KRUK to ponad 70 salonów na terenie całego kraju. Oprócz biżuterii firma proponuje najlepsze i najbardziej znane marki zegarków, takie jak Rolex, Omega, Longines, IWC i wiele innych.

Dodatkowych informacji udziela:

Katarzyna Sosińska

PR Manager W.KRUK

katarzyna.sosinska@vistulagroup.pl,

Tel. 603 120 492

wkruk.plRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

W.KRUK

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »