Technologie » Internet

Atom Media Interaktywne dla Skip

Agencja interaktywna ATOM zakończyła prace nad projektem nowej strony internetowej dla Stowarzyszenia Kierowców i Pasażerów SKIP. Wykonanie witryny jest pierwszym etapem współpracy, która zostanie w najbliższym czasie rozszerzona o działania SEO oraz ePR.

Serwis internetowy SKIP uwzględnia nie tylko informacje o samym Stowarzyszeniu oraz głównej misji jaką jest szerzenie mody na bezpieczną jazdę.

Na stronie zaprojektowany został również moduł sprzedażowy, dzięki któremu każdy użytkownik będzie mógł zostać członkiem Stowarzyszenia i wykupić legitymację SKIP VIP online. Wykonanie witryny jest pierwszym etapem współpracy Agencji ze Stowarzyszeniem Kierowców i Pasażerów. W ciągu kilku tygodni rozpocznie się promocja SKIP w mediach społecznościowych oraz serwisach o tematyce motoryzacyjnej. Kampania będzie miała na celu zbudowanie wizerunku Stowarzyszenia wśród użytkowników oraz kreowanie mody na bezpieczną i kulturalną jazdę. Wdrożone zostaną również działania z zakresu kompleksowego pozycjonowania strony internetowej oraz marketingu w wyszukiwarkach internetowych (SEM).

Więcej na www.skip.com.pl.

Agencja ATOM działa na rynku interaktywnym od 2002 roku. Specjalizuje się w projektowaniu witryn produktowych, pozycjonowaniu i działaniach ePR. Wśród klientów Agencji znajdują się między innymi Lactalis Polska, Nycomed, czy KrisLine.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

ATOM Media Interaktywne
http://www.atom.lodz.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »