Motoryzacja » Samochody

Audi za mniej niż myślisz

Prestiż marki premium i prawdziwa przyjemność z jazdy nowym modelem Audi – to dla wielu osób prowadzących własny biznes kusząca wizja. A gdyby tak mieć taki samochód i miesięcznie niewiele przy tym płacić? A z pewnością znacznie mniej niż przy tradycyjnym leasingu z niskim wykupem?

Audi Perfect Lease to korzystny leasing z niższymi (czasem nawet dwukrotnie) miesięcznymi ratami niż w tradycyj­nych rozwiązaniach leasingowych. Powstał z myślą o przedsiębiorcach, którzy szybko przekonali się do tego opłacalnego i wygodnego finansowa­nia. W 2016 roku z Audi Perfect Lease skorzystało prawie 50% przedsiębior­ców decydujących się na różne formy finansowania w ramach Audi Financial Services, w tym klasyczny leasing z jednoprocentowym wykupem. Jak ni­skie mogą być miesięczne raty w Audi Perfect Lease?

Przy modelu Audi Q2, ze 150-konnym silnikiem 1.4 TFSI, miesięczna rata leasingu Audi Perfect Lease wyniesie od 1 041 zł netto. Zakładany okres umowy to 36 miesięcy, opłata wstępna 10% i roczny przebieg do 30 tys. km.

Dlaczego miesięczne raty w Audi Per­fect Lease są tak niskie? Ponieważ pła­ci się tylko za to, czego się naprawdę używa. Klient w miesięcznych ratach spłaca część ceny auta, odpowiadają­cą przewidywanej utracie wartości sa­mochodu w czasie umowy. We wspo­mnianym leasingu z jednoprocentowym wykupem jest inaczej: w ratach trzeba zapłacić za prawie całe auto.

W Audi Perfect Lease nie trzeba wy­dawać znacznych własnych środków na początku umowy, ponieważ opłata wstępna wynosi 10%. To nie koniec korzystnych rozwiązań: koszt dodat­kowego wyposażenia jest doliczany do rat, więc tylko nieznacznie wpływa na ich wysokość. Przy wspomnianym modelu Audi Q2 wybranie - na przykład - panoramicznego szklanego dachu powiększy miesięczną ratę o niecałe 50 zł.

W przypadku modelu Audi A4 Limousine, również z silnikiem 1.4 TFSI o mocy 150 KM, w Audi Perfect Lease miesięczna rata netto wyniesie od 1 327 zł. Okres leasingu to 36 miesięcy, opłata wstępna 10% i roczny przebieg do 30 tys. km.

Dodatkowo nie trzeba zastanawiać się nad odsprzedażą samochodu na ko­niec umowy, ponieważ można go od­dać firmie leasingowej. Pozwala to na regularną zmianę samochodu na ko­lejne Audi co 3 lata. Dzięki temu w Audi Perfect Lease można zawsze jeździć nowym modelem tej marki, co ma rów­nież wpływ na biznesowy wizerunek firmy. Nie ma więc potrzeby ograni­czania się w konfiguracji czy dostoso­waniu samochodu do własnych ocze­kiwań - gusta późniejszego nabywcy nie są już żadnym wyznacznikiem, po­nieważ auto się po prostu oddaje.

Samochód można dowolnie skonfi­gurować, nie zastanawiając się też nad wydatkami na przeglądy i serwis - w aktualnej ofercie kwota raty obej­muje nie tylko pakiet pogwarancyjny Audi Extensive, ale i pakiet przeglądów serwisowych Audi na 3 lata/90 000 km.    Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

MultiComm

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »