Gospodarka » Maszyny

Automatyzacja magazynów

Polski sektor logistyczny staje się coraz bardziej otwarty na nowości technologiczne. Jest to efekt kryzysu ekonomicznego, który zmusił właścicieli powierzchni magazynowych do szukania oszczędnych oraz efektywnych rozwiązań.

Z obserwacji firmy Vocollect wynika, że wdrożenia na rynku polskim zachodzą gównie w międzynarodowych koncernach, które od wielu lat korzystają z innowacyjnych urządzeń w zagranicznych oddziałach. Przetestowane w różnych warunkach, wprowadzane są następnie w nowych krajach, takich jak Polska.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformy Link Buildingu"Wdrażanie sprawdzonych rozwiązań przez międzynarodowe koncerny w swoich oddziałach krajowych jest naturalną konsekwencją biznesowej kalkulacji. Trzeba pamiętać, że im większa firma, tym większa jest skala korzyści" - tłumaczy Frank Rissler, Business Development Manager firmy Vocollect. - "Optymalizacja nawet jednego procesu w kilkuset oddziałach na całym świecie przekłada się na gigantyczne oszczędności w skali całego koncernu. Widząc korzyści automatyzacji dużych podmiotów, w naturalny sposób rozwiązania te będą wprowadzały także mniejsze przedsiębiorstwa".

Polska jest ciągle młodym rynkiem, jeśli chodzi o rozwój nowych technologii. Charakterystyczne są zatem wdrożenia, zakładające wykorzystanie innowacyjnych rozwiązań w „podstawowych" obszarach pracy. Jednak możliwości wielu urządzeń, pozwalają także na funkcjonowanie zarówno ‘wyżej' w łańcuchu dostaw, czyli u producentów, jak i ‘niżej' - w sektorze sprzedaży detalicznej. Upowszechnienie rozszerzenia zastosowań technologii głosowych w o obu kierunkach jest kwestia czasu i zależy od dojrzałości oraz charakteru poszczególnych rynków.

O Vocollect
Vocollect Inc. jest liderem rozwiązań głosowych, wykorzystywanych w logistyce magazynowej. Stworzone przez Vocollect rozwiązania wykorzystują mowę czyli najbardziej naturalny dla człowieka sposób komunikacji. Zastosowanie rozwiązań głosowych w gospodarce magazynowej i przemyśle stanowi przełom w komunikacji między systemem komputerowym zarządzającym pracą magazynu czy hurtowni, a jego użytkownikiem. Technologia i rozwiązania Vocollect pozwalają na pewną i skuteczną komunikację między człowiekiem i systemem komputerowym. Każdego dnia rozwiązania Vocollect są wykorzystywane przez ponad 250 tys. pracowników. pozwalając na dystrybucję produktów o wartości przekraczającej 2 miliardy dolarów, z centrów dystrybucyjnych do sieci sprzedaży.

Globalny zespół partnerów handlowych Vocollect liczy 2 tys. firm, działających w 55 krajach i mówiących w 26 językach. Vocollect VoiceWorld Suite integruje systemy WMS i SAP.

Vocollect®, Vocollect Voice®, Talkman®, VoiceConsole®, VoiceClient®, VoiceDirect®, VoiceLink®, TaskBuilder®, VoiceArtisanTM, VoiceWeaverTM and VoiceWorld SuiteTM are trademarks of Vocollect, Inc. All rights reserved.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Multi_Communications

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »