Technologie » Komputery

Av-Test nagradza najlepsze produkty w 2015 roku

Av-Test nagradza najlepsze produkty w 2015 roku
Zobacz więcej zdjęć »
17 lutego 2016 roku po raz piąty z rzędu niezależny instytut AV-Test przyznał nagrody producentom oprogramowania antywirusowego w kategoriach ochrony, wydajności, użyteczności, naprawy dla systemu Windows oraz ochrony systemu Android.

Bitdefender góruje w kategoriach najlepszej wydajności zarówno w przypadku produktów skierowanych do klientów indywidualnych jak i korporacyjnych. Każdy z testów tej kategorii badał negatywny wpływ na pracę komputera z systemem Windows. Nagroda AV-TEST Najlepsza Wydajność 2015 trafiła do Bitdefender Internet Security.

Jednocześnie, najlepszym rozwiązaniem zabezpieczającym poziomu korporacyjnego okazał się Bitdefender Endpoint Security. Program ten pokazał, że potrafi oszczędnie korzystać z zasobów komputera jednocześnie zachowując wszystkie opcje bezpieczeństwa. W czasie testów, na komputerze z zainstalowanym oprogramowaniem Bitdefender rutynowo przeprowadzano procedury: uruchomienia stron internetowych, pobierania oprogramowania z Internetu, kopiowania plików i instalacji. Oprogramowanie znalazło się także w najwyższych zakresach w kategoriach ochrony i funkcjonalności.

W tym roku również oceniano aplikacje antywirusowe dla systemu Android. Po sześciu testach przeprowadzonych w 2015 roku ustalono, że nagrodę Najlepszy Produkt chroniący system Android w 2015 roku otrzymał Bitdefender Mobile Security. Nagroda ta jest wynikiem najlepszej ogólnej wydajności w czasie wszystkich przeprowadzonych testów. Aplikacja uzyskała maksymalną możliwą ocenę 13 punktów w każdym przeprowadzonym teście. Przez okres jednego rok, w sześciu rundach testów Bitdefender Mobile Security prowadził we wszystkich kategoriach. Program wykazał żadnych fałszywych alarmów i nie zużywała nadmiernie baterii urządzenia.

Do tej pory oprogramowanie firmy Bitdefender zdobyło wiele nagród i wyróżnień, w tym tytuł: "Wybór Redakcji" PCMag, wyróżnienia recenzentów, takich jak: Instalki.pl, AVLab, CNET, Laptop Magazine, PC Pro, Webuser, PC Achat i Micro Actuel i najlepsze wyniki w testach wiodących organizacji branżowych łącznie z AVComparatives, Av-Test oraz VB100. Od kilku lat znajduje się on w ścisłej czołówce testów najlepszego oprogramowaniaRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Bitdefender
http://bitdefender.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami


Kalendarium

Za 3 dni:
XXVIII edycja festiwalu Sounds of the Dolomites w górach Trentino we Włoszech
dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »