Technologie » Komputery

AVM na targach CeBIT 2008

Produkty zgodne ze standardem n: lepsza wydajność, szybszy transfer.

Na tegorocznych targach CeBIT 2008 (Hanower, 4 - 9 marca br.) firma AVM zaprezentuje cztery nowe produkty – wszystkie zgodne z najnowszym standardem n sieci WLAN.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Berliński producent przedstawi tym samym nową klasę produktów umożliwiających optymalne wykorzystanie łączy DSL oraz wysoką przepustowość. Centralnym punktem nowej oferty będzie model FRITZ!Box Fon WLAN 7270, który od strony hardware już teraz odpowiada wymogom, jakie będą musiały spełniać urządzenia pozwalające korzystać z telewizji internetowej (IP-TV) czy wideo na żądanie (Video-on-Demand). Po raz pierwszy na targach CeBIT pokazane zostaną: FRITZ!Box WLAN 3270 oraz FRITZ! Media 8160, który dzięki wykorzystaniu standardu n oraz łącza HDMI umożliwia oglądanie filmów w jakości HD. Kolejne premierowe produkty to: FRITZ!WLAN USB Stick N, umożliwiający szybką i łatwą konfigurację komputera i sieci, a także FRITZ!WLAN Repeater N pozwalający zwiększyć zasięg sieci WLAN.

WLAN zgodny z n - szybszy transfer danych
Dostęp do szerokopasmowego internetu dla coraz większej liczby ludzi oznacza dostęp do bogatej oferty informacji i rozrywki. Dlatego tak ważną rolę odegra wprowadzenie nowego standardu WLAN IEEE 802.11n (Draft 2.0), który dzięki przepustowości dochodzącej nawet do 300 Mbit/s brutto i technologii MIMO nadaje się idealnie do równoczesnego przesyłania danych, głosu i multimediów.

Nowe produkty AVM: FRITZ!Box Fon WLAN 7270 i FRITZ!Box WLAN 3270 już teraz są zgodne z przyszłymi trendami w zakresie dostępu do szerokopasmowego internetu właśnie dzięki połączeniu obsługi standardu n (zakres pracy: 2,4 GHz i 5 GHz) z wydajną stroną sprzętową. FRITZ!Box staje się więc domowym centrum danych i rozrywki.

Przegląd nowych produktów w standardzie n:
FRITZ!Box Fon WLAN 7270: centrum danych dla domu. Umożliwia telefonowanie przez internet i linię tradycyjną, łączy stację bazową DECT, modem DSL oraz router LAN i WLAN
FRITZ!Box WLAN 3270: idealny, gdy najbardziej liczy się jakość przesyłanych danych. Integruje modem DSL, 4 złącza LAN, port USB 2.0 i obsługę standardu n
FRITZ!WLAN USB Stick N: szybki WLAN w standardzie n. Nowatorska technologia Stick & Surf pozwala łatwo i szybko zbudować bezpieczną sieć – bez konieczności skomplikowanej konfiguracji
FRITZ! Media 8160: dzięki obsłudze standardu n i łączu HDMI pozwala korzystać z usługi wideo na żądanie w jakości HD, a także wyświetlać filmy i obrazy na ekranie telewizora. Urządzenie obsługuje dźwięk wielokanałowy 5.1 i pozwala współdzielić w sieci sprzęt stereofoniczny
FRITZ!WLAN Repeater N: małe, samoinstalujące się urządzenie, które pozwala zwiększyć zasięg sieci WLAN w standardzie n.

Szerokopasmowy internet w każdym domu
Większość z nas nie wyobraża już sobie życia bez dostępu do internetu. Surfowanie, telefonowanie, odbieranie i wysyłanie maili, oglądanie filmów i słuchanie muzyki. W porównaniu z rokiem 2006 korzystanie z dobrodziejstw sieci wzrosło prawie o jedną trzecią, a – przykładowo - liczba łączy DSL w Niemczech wzrosła o 4,3 mln i jest obecnie na poziomie 19 mln. AVM jest liderem nie tylko na tym rynku, ale także w Europie. Doskonała jakość, możliwość różnorodnego zastosowania, sprawna pomoc techniczna i dostępność darmowych aktualizacji sprawiają, że AVM zdobył ponad połowę niemieckiego rynku, a jego produktu są przez użytkowników w całej Europie lubiane i cenione.

AVM na targach CeBIT 2008
4 – 9 marca 2008, hala 13, stanowisko C48

Informacja dla prasy:
Konferencja prasowa: wtorek, 4 marca 2008, godz. 10.00,
Convention Center, Sala 13/14.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AVM GmbH
http://www.avm.de

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »