Technologie » Komputery

AXIANS rozlicza delegacje krajowe i zagraniczne z PLUS WORKFLOW

AXIANS rozlicza delegacje krajowe i zagraniczne z PLUS WORKFLOW
Zobacz więcej zdjęć »
AXIANS (dawniej GRANIOU ATEM) jest liderem wśród dostawców usług utrzymaniowych, inwestycyjnych i implementacyjnych na krajowym rynku telekomunikacyjnym. Na polskim rynku działa od 1995 roku.

Oferta przedsiębiorstwa zawiera zakres usług obejmujących pełny cykl życia systemów telekomunikacyjnych, multimedialnych, radiowo-telewizyjnych, począwszy od konsultacji w zakresie strategii i metod budowy, użytkowania systemu, poprzez jego utrzymanie i łącznie z modernizacją sieci. Dla usprawnienia swojej działalności biznesowej, AXIANS nawiązał współpracę z Suncode.

Przedsięwzięcie polegające na wdrożeniu systemu elektronicznego obiegu dokumentów miało na celu usprawnienie funkcjonowania istotnych procesów przedsiębiorstwa. System Plus Workflow wspiera proces obiegu faktur kosztowych i projektowych oraz pełną obsługę rozliczeń z pracownikami m. in z zakresu rozliczania delegacji pracowniczych. Proces rozliczania delegacji stanowi rozwiązanie pozwalające na kontrolowanie w systemie zarządzania dokumentami i procesami biznesowymi kosztów związanych z wyjazdami służbowymi zarówno krajowymi, jak i zagranicznymi. Proces rozpoczyna etap, którego realizatorem jest osoba, która wróciła z wyjazdu służbowego. Pracownik ten jest zobowiązany do rozliczenia delegacji.

Czytaj całość artykułu tutaj: https://www.erp-view.pl/ecm/axians_rozlicza_delegacje_krajowe_i_zagraniczne_z_plus_workflow.htmlRedakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

openmediagroup

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »