Technologie » Internet

Bądź gotowy dziś do drogi ... z PONS.com

Bądź gotowy dziś do drogi ... z PONS.com
Zobacz więcej zdjęć »
Zagraniczne podróże, poznawanie kultury i obyczajów mieszkańców naszego globu oraz zawieranie nowych znajomości to dla wielu młodych ludzi najlepszy sposób na aktywne spędzenie idealnych wakacji.

Do wyboru mamy całą gamę sposobów na realizację tych planów – od programów Work and Travel, przez niezwykle popularny na całym świecie couchsurfing, czy podróże autostopem, po zorganizowane przez biura podróży wycieczki. Wszystko zależy od naszych preferencji lub zasobności portfela.

Każdy ma swój sposób na wymarzone wakacje. Jest jednak jedna kwestia, która bez względu na sposób podróżowania sprawia, że staje się ono łatwiejsze, barwniejsze i pozwala nam w pełni wykorzystać naszą obecność w danym kraju - znajomość języków obcych. Umiejętność zamówienia posiłku w restauracji czy zapytania o drogę może nam bardzo ułatwić podróżowanie, a zdolność porozumienia się w języku obcym pozwala nam na nawiązanie kontaktów, dzięki którym nasz pobyt może stać się o wiele atrakcyjniejszy. Przygotujmy się więc do wakacji i podróżujmy z PONS.com.

PONS.com to adres, pod którym znajdziemy słowniki języków obcych (12 języków i ponad 30 różnych kombinacji językowych), trenera słownictwa i możliwość tłumaczenia tekstów. Regularnie redagowany serwis oferuje niezawodną i zawsze aktualną platformę językową, która jest przejrzysta i intuicyjna.

Nie zwlekajmy więc i już dziś zacznijmy przygotowania do podróży. Planując wakacje, rezerwując bilety, wytyczając trasę wakacyjnych wypadów nie zapominajmy o adresie PONS.com. Przygotujmy się językowo do wakacji, tak by nic nas nie zaskoczyło. Za pośrednictwem portalu możemy przetłumaczyć polskie słówka i wyrażenia na sześć języków tj. niemiecki, angielski, francuski, włoski, rosyjski i hiszpański – ich podstawowa znajomość umożliwi nam komunikację w większości krajów świata. Dzięki trenerowi słówek możemy jeszcze przed wyjazdem opanować zwroty przydatne
w zwiedzaniu danego miejsca.

PONS.com w swojej ofercie posiada również słowniki i aplikacje do nauki języków obcych dostępne w różnych mobilnych systemach operacyjnych (Android, Symbian, Apple, Bada, BlackBerry itp).

Nie musimy już zabierać ze sobą w podróż ciężkich słowników – dzięki PONS.com mamy słownik pod ręką, z którego możemy skorzystać w każdej chwili, a dodatkowe miejsce w bagażu przeznaczyć na pamiątki z wakacji.

Po powrocie z pełnej niezapomnianych wrażeń podróży możemy popracować nad swoimi umiejętnościami językowymi lub podzielić się z innymi nabytą wiedzą. Każdy może stworzyć własną lekcję słówek – nowopoznanych lub tych, które sprawiły mu trudność podczas wakacji – a następnie udostępnić ją innym użytkownikom platformy PONS.com. Wirtualny trener słówek oferuje nam pięć różnych rodzajów ćwiczeń słownictwa oraz zadania dostosowane do naszego poziomu wiedzy. Możemy tworzyć własne tematyczne mini-słowniki i listy słówek, korzystać ze wsparcia specjalistów z redakcji PONS, a nawet uczyć się w internetowych grupach. Dzięki PONS.com nasze wakacje wzbogacą nas nie tylko o nowe doświadczenia, ale również o umiejętności językowe.

Zarówno w szkole jak i w pracy, w podróży i w czasie wolnym ponad 500 produktów PONS pomaga początkującym i zaawansowanym w nauce języków obcych - od arabskiego do węgierskiego. Uwzględniając różne sposoby nauki języków PONS oferuje wszystko: począwszy od klasycznych słowników dwujęzycznych i obrazkowych, tradycyjnych podręczników i kompendiów, poprzez aplikacje słownikowe, aż do darmowych serwisów internetowych dostępnych dla 12 języków w portalu językowym www.PONS.com.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

PRIMUM Public Relations

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Zamów opracowanie informacji prasowej


Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »