Rozrywka i wypoczynek » Uroczystości

BAFTA & Grey Goose nagradzają filmowców

21 lutego w Londynie, w ekskluzywnym Soho House odbyła się wyjątkowa impreza, na którą przybyli najbardziej znani i cenieni twórcy filmowi. Przyjęcie zorganizowane zostało z okazji wręczenia nagród Brytyjskiej Akademii Sztuki Filmowej i Telewizyjnej. Partnerem imprezy była marka Grey Goose.

Znani aktorzy, reżyserzy, ale też projektanci mody oraz wokaliści przybyli do Soho House, by skosztować doskonałych koktajli inspirowanych atmosferą świata filmu. Okazją do spotkania była gala wręczenia jednych z najbardziej prestiżowych nagród filmowych - Złotych Masek BAFTA.

Zamów artykuły sponsorowane na serwisie CentrumPR.pl w kilka minut, poprzez platformę Link Buildingu np.:

Są one przyznawane co roku, twórcom filmów fabularnych, seriali oraz filmów telewizyjnych. Impreza zawsze wzbudza ogromne zainteresowani nie tylko wśród znanych celebrities, ale też wśród wszystkich miłośników sztuki filmowej na całym świecie. W tym roku, tuż po zakończeniu oficjalnej gali, wszystkie gwiazdy zaproszone zostały na specjalnie zorganizowane after party, którego gospodarzem była marka Grey Goose. Grey Goose od wielu lat jest jednym z ulubionych alkoholi gwiazd światowego formatu, dlatego aktywnie uczestniczy ona we wszystkich imprezach ważnych dla branży filmowej. Z tego powodu tez nie mogło zabraknąć jej na gali rozdania nagród BAFT'a, której partneruje już od kilku lat.

Filmowe koktajle i filmowe gwiazdy

Impreza zorganizowana przez markę Grey Goose była doskonałą okazją do tego, by jeszcze raz pogratulować tegorocznym zwycięzcom oraz by skosztować wyśmienitych koktajli na bazie Najlepiej Smakującej Wódki Na Świecie. Wśród gości, którzy zostali zaproszeni na imprezę znaleźli się najbardziej znani aktorzy i muzycy - Uma Thurman, Dustin Hoffman, Quentin Tarantino, Clive Owen czy Kate Winslet. Nie zabrakło też młodych gwiazd filmu takich jak Kirsten Stewart czy Robert Pattison. Gwiazdy mogły spróbować trzech drinków: L'Orange BAFTA, The Filmmaker oraz Leading Lady. Wszystkie koktajle były inspirowane wyjątkową atmosferą jaka panuje podczas tworzenia filmów. Niezwykle delikatny smak wódki Grey Goose, w połączeniu z smakowitymi dodatkami zachwycił wszystkich obecnych tej nocy w Soho House. Doskonały alkohol polubił także znany aktor Mickey Rourke, który próbował klasycznej „Grey Goose on the rocks" oraz Colin Firth, który wódkę Grey Goose kosztował w postaci klasycznego koktajlu Martini.

Filmowe partnerstwo

Marka Grey Goose od wielu lat jest partnerem najważniejszych wydarzeń w branży filmowej. Doskonały alkohol, który jest często ulubionym trunkiem gwiazd, uczestniczy w takich wydarzeniach jak gala wręczenie Oscarów, festiwal filmowy w Cannes czy właśnie rozdanie nagród BAFTA. Wysoka jakoś wódki Grey Goose oraz jej delikatny smak sprawiają, że zadowala ona nawet najbardziej wymagających smakoszy, takich jak gwiazdy światowego kina.


Kontakt prasowy:

Beata Grzybek, Magdalena Knefel, Konkret PR, ul. Jaracza 10/22, 00-378 Warszawa, tel/fax. (22) 628 50 42, e-mail: b.grzybek@konkretpr.pl, m.knefel@konkretpr.pl.Redakcja CentrumPR informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja CentrumPR nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

m.knefel@konkretpr.pl

Komentarze (0)


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl
Opublikuj własny artykuł
Opublikuj artykuł z linkami

Kalendarium

Przejdź do kalendarium »

dodaj wydarzenie »

Ostatnio dodane artykuły

dodaj artykuł »